SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Aleksandra Adrian i Michał Kwietniewski awansowali w Clue PR

W zespole agencji Clue PR awanse otrzymali Aleksandra Adrian, nowa head of consumer tech practice oraz Michał Kwietniewski, który objął funkcję head of corporate practice.

Aleksandra Adrian i Michał Kwietniewski Article

Jako szefowie działów, Adrian i Kwietniewski będą odpowiadać za koordynację pracy na projektach w swoim departamentach oraz za realizację celów strategicznych firmy. Jednym z nich jest rozwój w obszarze PR korporacyjnego i technologicznego w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Aleksandra Adrian specjalizuje się w PR korporacyjnym, technologicznym i kampaniach społecznych.  Z branżą PR związana jest od ośmiu lat, w tym z Clue PR od niemal roku (jako senior account manager). Doświadczenie gromadziła w Grupie Walk, Procontent Cmmunication czy Konkret PR. Ukończyła dziennikarstwo ze specjalnością public relations i marketing medialny na Uniwersytecie Warszawskim.  

Michał Kwietniewski ma 10 -letnie doświadczenie w komunikacji czołowych klientów z sektora technologicznego i gospodarczego, jak również we współpracy dla instytucji publicznych. Pracował m.in. dla Komisji Europejskiej. Z Clue PR związany jest od roku, dotychczas jako senior account manager.

W portfolio klientów Clue PR są takie firmy jak Zalando, PayPal czy Ingenico.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Aleksandra Adrian i Michał Kwietniewski awansowali w Clue PR

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl