SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

AMP Media dla maklerów i inwestorów

Współpraca pomiędzy Grupą AMP Media a Beskidzkim Domem Maklerskim zaowocowała stworzeniem nowego serwisu Beskidzkiego Domu Maklerskiego. Nowy serwis to lepsza funkcjonalność i wygoda dla klientów BDM.

AMP Media zaprojektowała i wykonała nowy serwis internetowy Beskidzkiego Domu Maklerskiego S.A. http://www.bdm.com.pl Główny nacisk przy projektowaniu serwisu położony został na ulepszenie struktury serwisu oraz uproszczenie komunikacji z klientem.

"Propozycje przedstawione przez AMP Media pokazały nowatorskie podejście do zagadnienia jakim jest tworzenie serwisów internetowych. Serwis powstał z myślą o klientach Beskidzkiego Domu Maklerskiego S.A. i dla nich jest przeznaczony. Stąd bardziej przejrzysta, nowoczesna szata graficzna i zastosowanie narzędzi umożliwiających lepszy i szybszy kontakt z klientami. Jest to serwis bardzo innowacyjny i - co najważniejsze - funkcjonalny. Serwis jest zgodny z całościowym corporate identity, czyli całościowym wizerunkiem korporacyjnym." - mówi Adam Nowak Dyrektor Kreatywny Grupy AMP Media.

"Klienci Beskidzkiego Domu Maklerskiego S.A. będą szukali w serwisie internetowym głównie możliwości inwestowania na warszawskiej giełdzie oraz giełdach światowych, a także możliwości inwestowania i pozyskiwania kapitału. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów w ramach funkcjonowania Internetowego Biura stworzyliśmy wraz z Grupą AMP Media serwis, który zawiera szeroki pakiet usług" - mówi Agnieszka Jasińska Główny Specjalista w dziale marketingu Beskidzkiego Domu Maklerskiego SA.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: AMP Media dla maklerów i inwestorów

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl