SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

AMS we współpracy z Initiative i UM wprowadza zakup programatyczny

Firma reklamy zewnętrznej AMS wprowadza zakup programatyczny Digital OOH w modelu private deal i rozpoczyna współpracę z grupą Mediabrands i należącymi do niej agencjami mediowymi: Initiative i UM.

Article

Grupa Mediabrands, do której należą agencje mediowe Initiative i UM wybrała długoterminową współpracę w modelu programatycznym private deal i otrzymała dostęp do narzędzi AMS oraz inventory Digital Out-of-Home, które pozwalają na samodzielne planowanie działań reklamowych. Dzięki temu może samodzielnie tworzyć kampanie o dowolnej długości przy zachowaniu zakupu minimum 1 CPM DOOH z rozliczeniem - tak jak w internecie - wyłącznie za realne wyświetlenia.

– Wykorzystujemy elastyczne możliwości reklamy Digital OOH AMS, by szybko wzmocnić działania reklamowe marki ze startem w dowolnym momencie i zmianą emisji w odpowiednim czasie kampanii. Dodatkowym atutem jest wykorzystanie dynamicznych kreacji i spotów video, których emisję umożliwia sieć Digital Indoor AMS – mówi Eryk Sapkowski, addressable marketing manager odpowiedzialny za wdrożenie nowego rozwiązania w Mediabrands i realizację pierwszych szerokozasięgowych kampanii DOOH w modelu programmatic w Polsce.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ams-rozliczenie-cost-per-mile ##

AMS umożliwia obecnie zakup programatyczny w dwóch modelach - private deal i automated guaranteed. Klient kupuje określoną liczbę wyświetleń, a nie sztywno zdefiniowaną obecność w pętli reklamowej, co jest odwzorowaniem rozliczeń, jakie znamy z kampanii online. Cały proces zakupu jest skrócony i odbywa się przy użyciu specjalnie do tego przygotowanych, zautomatyzowanych narzędzi online, bez konieczności sprawdzania dostępności formatów u opiekuna kampanii po stronie dostawcy mediów.

AMS Digital oferuje dotarcie do mobilnych odbiorców za pośrednictwem wszystkich kanałów Digital OOH – outdooru (cyfrowe Citylighty i Cityscreeny), indooru (galerie handlowe, bankomaty) i Video OOH (Traffic TV i Move TV). Według metodologii Gemiusa mierzony wskaźnikiem OTS miesięczny zasięg DOOH AMS wyniósł według testowej analizy 72,6 procent populacji Polski 7-75.

 

Dołącz do dyskusji: AMS we współpracy z Initiative i UM wprowadza zakup programatyczny

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl