SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Andrzej Krajewski w Radzie Programowej TVP

Andrzej Krajewski został nowym członkiem Rady Programowej TVP. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji powołała go na miejsce Jakuba Wygnańskiego, który zrezygnował z zasiadania w tym organie.

Krajewski jest ekspertem KRRiT do spraw wolności słowa. W przeszłości pełnił funkcję prezesa Fundacji FOR, dyrektora Centrum Monitoringu Wolności Prasy Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, zastępcy redaktora naczelnego tygodnika „Forum”, redaktora naczelnego „Przeglądu Reader’s Digest”. Był też m.in. korespondentem Polskiego Radia i Telewizji w Waszyngtonie, reporterem Polish Television Network w Nowym Jorku i w Warszawie oraz dziennikarzem „Nowego Dziennika” w Nowym Jorku. Jest autorem książek o latach 1982-1986 w Polsce, płk. Kuklińskim oraz emigracji solidarnościowej w USA.

W skład Rady Programowej TVP wchodzą Barbara Bubula, Jacek Fedorowicz, Piotr Gadzinowski, Aleksander Łuczak, Krzysztof Magowski, Robert Matejuk, Elżbieta Misiak-Bremer, Marcin Przeciszewski, Anna Sobecka, Grzegorz Sowula, Iwona Śledzińska-Katarasińska, Bożena Walewska, Jan Wołek i Marek Wójcik.

 

Dołącz do dyskusji: Andrzej Krajewski w Radzie Programowej TVP

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
MOHEL
To kompletnie fikcyjne ciało z paroma komediowymi nazwiskami. Np. były red. nacz. Zielonego Sztandaru :-)
odpowiedź