SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Andrzej Stankiewicz w Radiu ZET poprowadzi w soboty „6. dzień tygodnia”. Do zespołu dołącza Bogdan Rymanowski

Od poniedziałku, 29 sierpnia, Radio ZET (Eurozet) nadaje programy według jesiennej ramówki. Są w niej dwie duże nowości. Program Andrzeja Stankiewicza, podsumowujący wydarzenia tygodnia, przeniesiony zostaje na sobotę i zmienia nazwę na „6. dzień tygodnia w Radiu ZET”. Do zespołu dołącza także Bogdan Rymanowski, który - zamiast Beaty Lubeckiej - będzie prowadził poranne rozmowy z politykami na antenie rozgłośni.

Andrzej Stankiewicz, fot. materiały prasowe Article

Andrzej Stankiewicz prowadził w Radiu ZET dotychczas „7. dzień tygodnia”: ta audycja na antenę wróciła po prawie pięciu latach przerwy w marcu 2021 roku. Teraz rozmowy z politycznymi gośćmi Stankiewicza nazywać się będą „6. dzień tygodnia w Radiu ZET”, a będzie można je usłyszeć już nie w niedzielę, lecz w każdą sobotę między 9:00 a 10:00. W niedziele - zamiast rozmów z politykami - będzie można usłyszeć wydłużone pasmo poranne.

Rymanowski zamiast Lubeckiej

Z kolei w ciągu tygodnia po godz. 8:00 w roli gospodarza „Gościa Radia ZET” wystąpi Bogdan Rymanowski, a popołudniowe wydanie programu emitowanego od poniedziałku do piątku po 17:00 poprowadzi Beata Lubecka. - Zaczynałem jako radiowiec i bardzo się cieszę, że znowu poczuję niepowtarzalną atmosferę radia. Będę w „Gościu Radia ZET” rozmawiać z najważniejszymi bohaterami dnia - politykami władzy, jak i opozycji. Będę też zapraszał ekspertów, którzy pomogą zrozumieć nam otaczający i coraz bardziej zmieniający się świat - zapowiada w rozmowie z nami Rymanowski.

Nie zmienia się za to codzienne poranne pasmo „Dzień dobry bardzo”: w jesiennej ramówce poprowadzi je duet – Marek Starybrat i Robert Motyka (godz. 5:30-9:00). Po godz. 9:00 z kolei powraca trzygodzinne pasmo Eweliny Pacyny pt. „Dzień dobry bardziej”, a po nim - Robert Karpowicz w muzycznym „Chwytaj dzień w Radiu ZET”.

Kołodziejska wciąż z programem "Dzieje się..."

Gospodynią popołudniowego programu informacyjno-rozrywkowego „Dzieje się w Radiu ZET” (15:00-17:00) niezmiennie pozostaje Agnieszka Kołodziejska. Od 17:00 przed mikrofonem zasiądą Michał Korościel i Marcin Sońta, zapraszając na trzy godziny dobrego humoru w „Szczycie wszystkiego w Radiu ZET”.

Z kolei od godz. 20:00 Marcin Wojciechowski w codziennym notowaniu listy przebojów „Plus/minus lista Radia ZET”. Od północy do 3:00 w jesiennej ramówce nadawana będzie „Jasna strona nocy” - pasmo łączące to, co już się wydarzyło z tym, co nadejdzie w najbliższych godzinach. Jej gospodarzami pozostają wymiennie: Hubert Radzikowski i Adrian Nowak.

Od maja do lipca br. Radio ZET miało 12,9 proc. udziału w rynku słuchalności, wobec 12,8 proc. rok wcześniej (według badania Radio Track).

Dołącz do dyskusji: Andrzej Stankiewicz w Radiu ZET poprowadzi w soboty „6. dzień tygodnia”. Do zespołu dołącza Bogdan Rymanowski

12 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
2022
Żeby jeszcze nadawali muzykę.
9 7
odpowiedź
User
Gość X
W niedzielę będzie nowy program po 9-tej.
7 6
odpowiedź
User
Brylant
Temu radiu już dziękuję. Moje pierwsze radio było to Rmf ale kiedy usłyszałem Radio Zet zacząłem słuchać tylko Zetki po wprowadzeniu wiosennej ramówki w której z DDB odeszli Aga i Robert a poranek stał się drętwy do tego stopnia odechciało mi się słuchać tego radia. 29 sierpnia 2022 zaczynam słuchać RMF FM. Dziękuję
19 15
odpowiedź