SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Andrzej Tuzinowski będzie zarządzał ofertą radiową Grupy Wirtualna Polska

Andrzej Tuzinowski objął w Grupie Wirtualna Polska nowo utworzone stanowisko dyrektora ds. rozwoju produktu radiowego. Wcześniej przez kilkanaście lat pracował w Grupie ZPR Media, ostatnio jako dyrektor Pracowni Kreatywnej Time.

Andrzej Tuzinowski Article

W Grupie Wirtualna Polska Tuzinowski będzie odpowiadać m.in. za opracowanie strategii rozwoju i nowych rozwiązań i produktów reklamowych w serwisach radiowych Open.fm i Polskastacja.pl, które wydawca kupił za 4 mln zł w maju ub.r. Kierowany przez niego zespół należy w firmie do obszaru lifestyle’u i serwisów wideo, którym zarządza Paulina Górska.

Poprzednio Andrzej Tuzinowski przez siedem był dyrektorem Pracowni Kreatywnej Time (wchodzącej w skład Grupy ZPR Media). Zastąpił go tam Grzegorz Wilk.

Wcześniej Tuzinowski pracował od 1999 roku w rozgłośniach sieci Eska (należącej do Grupy ZPR Media). Zaczął w redakcji muzycznej Radia Eska Warszawa, potem był w nim dyrektorem muzycznym, a także m.in. dyrektorem programowym Radia Eska Kraków.

W grudniu ub.r. wszystkie strony Grupy Wirtualna Polska zanotowały 18,1 mln realnych użytkowników, Open.fm - 545,2 tys. użytkowników, 10,3 mln odsłon oraz 12 godzin i 59:42 minuty średniego czasu korzystania przez użytkownika, a Polskastacja.pl - 249 tys. użytkowników, 2 mln odsłon oraz 6 godzin i 48:48 minuty średniego czasu korzystania (według Megapanelu PBI/Gemius - zobacz pełne wyniki serwisów tematycznych).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Andrzej Tuzinowski będzie zarządzał ofertą radiową Grupy Wirtualna Polska

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Marconi
Oferta radiowa WP? Nie maja żadnego radia!!! Maja dwa serwisy z muzyka, radio to jednak cos innego.
23 12
odpowiedź
User
swordfish
Open.FM i Polskastacja - czy to są serwisy ze sztywno ustawionymi playlistami przerywane reklamami? Czy tam pojawiają się jeszcze wiadomości, serwisy informacyjne, reportaże, transmisje zawodów sportowych, ciekawe dyskusje publicystyczne, audycje autorskie?
16 10
odpowiedź
User
Janek
Niezłe posunięcie. Time pewnie płacze. Ale nie dziwie się Adrzejowi bo słupki OpenFM są imponujące! ... i to bez żadnego marketingu. Widać można dobrą redakcję muzyczną na którą nikt nie napiera. Zobaczymy co na to RmfON, itp?
16 10
odpowiedź