SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Anna Karczmarczuk prezes Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii

Anna Karczmarczuk, prezes Ipsos Polska, stanęła na czele zarządu Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii. Poprzednio organizacją kierował Mateusz Galica (Kantar TNS).

Anna KarczmarczukArticle

Podczas Walnego Zebrania Członków Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii na dwuletnią kadencję zostały wybrany został nowy zarząd PTBRiO - na jego czele stanęła Anna Karczmarczuk (Ipsos Polska). Wiceprezesem zarządu został Michał Lutostański (Kantar). Do zarządu powołano także członków: Tomasza Opalskiego (ING), Leszka Szycmana (Sanofi), Agnieszkę Warzybok (Decode) i Roberta Zydela.

Karczmarczuk z branżą badawczą związana od 1993 roku, zdobywała doświadczenie zarówno po stronie agencji badawczej (CASE, TNS OBOP, TNS Polska), jak i po stronie Klienta (PTC Era). Obecnie jest prezesem Ipsos Polska. Jest absolwentką Instytutu Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim.

- Skład nowego zarządu, z którym będę miała zaszczyt współpracować dowodzi, że PTBRiO będzie umacniało swoją pozycję multidyscyplinarnego think tanku promującego znacznie wiedzy o człowieku, społeczeństwie i konsumentach. Towarzystwo jest bardzo różnorodną społecznością profesjonalistów, w której gronie mamy badaczy, analityków, strategów, marketerów, UXowców, naukowców i ekspertów wielu innych profesji, dlatego możemy doskonale pokazywać potencjał łączenia perspektyw. Chcemy wspólnie jeszcze wyraźniej podkreślać wartość badań w zarządzaniu biznesem i sferą publiczną, a także uczyć jak profesjonalnie robić badania i mądrze interpretować ich wyniki. Ta wiedza wydaje się obecnie nie do przecenienia - mówi Anna Karczmarczuk.

Polskie Towarzystwo Badaczy Rynku i Opinii powstało w 1994 roku. Do Towarzystwa należą osoby zajmujące się profesjonalnie badaniami rynku i opinii. Głównym celem PTBRiO jest promowanie i upowszechnianie informacji dotyczących badania rynku i opinii.

Dołącz do dyskusji: Anna Karczmarczuk prezes Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Mario
Szanowna Pani, pod przywództwem B.Szczawińskiego stoi Pani na czele szajki przekrętasów do czego zmusza Szczawiński!!!!!
odpowiedź