SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Anna Miotk: z Newspoint na dyrektora ds. komunikacji w PBI

Z początkiem października Anna Miotk objęła stanowisko dyrektora ds. komunikacji w spółce Polskie Badania Internetu (PBI). Wcześniej pracowała m.in. w firmach Newspoint, ITBC Communication i On Board PR.

Anna MiotkArticle

W PBI Anna Miotk odpowiada za stworzenie i realizowanie strategii komunikacyjnej spółki, a także za wybrane działania związane z rozwojem produktów i usług. Bezpośrednio podlega prezesowi firmy, Andrzejowi Garapichowi.

Poprzednio komunikacją PBI zajmowała się Joanna Trybuchowska, która odeszła niedawno ze spółki.

Anna Miotk ostatnio pracowała jako dyrektor ds. badań i rozwoju w firmie Newspoint oferującej usługi z zakresu monitoringu internetu. Odpowiadała za raporty i analizy medialne, rozwój produktów i usług firmy z zakresu monitoringu social media oraz wybrane działania marketingowe.

Przedtem, w latach 2005-2007, pracowała jako account manager w agencji ITBC Communication, gdzie m.in. koordynowała realizację strategii komunikacyjnych dla firm z sektora nowych technologii (m.in. Avaya, ArchiDoc, Epicor Software Corporation, Interactive Intelligence, Sabre Holdings). Wcześniej była zatrudniona w Weber Shandwick, gdzie realizowała projekty dla firm z sektorów nowych technologii, FMCG i ochrony zdrowia, oraz w On Board PR, gdzie opracowała metodologię Diagnozy Medialności Produktu opatentowaną przez firmę w 2004 roku.

Prowadzi blog annamiotk.pl o strategii komunikacji, napisała książki „Badania w public relations” i „Skuteczne social media”.

Anna Miotk jest doktorem nauk politycznych, w Zakładzie Komunikacji Społecznej Instytutu Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego, wcześniej ukończyła studia magisterskie z socjologii na Uniwersytecie Gdańskim.

Dołącz do dyskusji: Anna Miotk: z Newspoint na dyrektora ds. komunikacji w PBI

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
and
gratualcje, Ania.
odpowiedź
User
t
Dla Ani gratulacje, Newspointowi wyrazy współczucia. Dla firmy, która i tak w ostatnim czasie straciła wykwalifikowanych pracowników, to długa droga w dół.
odpowiedź