SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Anna Zielińska-Rakowicz i Wojciech Maćkowski: z Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych do Hill+Knowlton Strategies

Do zespołu agencji Hill+Knowlton Strategies dołączyli Anna Zielińska-Rakowicz i Wojciech Maćkowski, wzmacniając kompetencje firmy z zakresu współpracy biznesu z sektorem publicznym. Oboje poprzednio pracowali w Polskim Instytucie Spraw Międzynarodowych.

Article

Anna Zielińska-Rakowicz jako senior associate corporate practice współtworzy w Hill+Knowlton Strategies zespół public affairs. Wspiera klientów w budowaniu trwałych relacji z sektorem publicznym oraz współtworzeniu strategii z zakresu public policy i advocacy. Pracuje dla klientów korporacyjnych i instytucjonalnych, takich jak Facebook oraz Komisja Europejska.

Przedtem była zastępcą dyrektora oraz pełniącą obowiązki dyrektora w Polskim Instytucie Spraw Międzynarodowych (PISM), gdzie odpowiadała za strategiczny rozwój instytutu.

Wojciech Maćkowski objął w Hill+Knowlton Strategies funkcję senior account executive/corporate practice jest członkiem zespołu zajmującego się komunikacją korporacyjną i public affairs, w szczególności klientami z sektora przemysłu zbrojeniowego.

Poprzednio pracował w Polskim Instytucie Spraw Międzynarodowych. Zajmował się tam komunikacją z mediami oraz organizowaniem wydarzeń międzynarodowych wysokiego szczebla takich jak na przykład towarzyszące Warszawskiemu Szczytowi NATO, Warsaw Summit Experts’ Forum.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Anna Zielińska-Rakowicz i Wojciech Maćkowski: z Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych do Hill+Knowlton Strategies

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing