SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Avon w kampanii „#Stand4Her” pokazuje siłę kobiet i ich wpływ na świat

W Dzień Kobiet ruszyła nowa międzynarodowa kampania firmy kosmetycznej Avon: „#Stand4her”. Firma pokazuje jak wielką siłę mają w sobie kobiety i że wspólnie mogą zmieniać świat na lepsze - dla siebie, dla innych kobiet, dla wszystkich.

Kamila Sidor Article

W ramach kampanii powstał teledysk nagrany przez szwedzki duet elektro-popowy Icona Pop do piosenki „All My Girls”. Dodatkowo za pośrednictwem dedykowanej platformy online, Avon prezentuje historie mieszkanek całego świata. Mają udowodnić, że każda z kobiet, niezależnie od sytuacji życiowej może zawalczyć o swoje szczęście i niezależność.

Polskę reprezentują Kamila Sidor, która udowadnia, że technologia jest kobietą i wspiera kobiety w osiąganiu sukcesów w branży IT, oraz Marzena Michalec, która pokonała raka piersi, a teraz poprzez sport przekonuje inne dziewczyny do profilaktyki organizując cykliczne biegi „Zawsze Pier(w)si”.

W ramach kampanii „#Stand4Her” kobiety z całego świata mogą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, by stać się inspiracją i wzorem do naśladowania dla pokolenia młodych dziewczyn. Sylwetki dwunastu niezwykłych kobiet z całego świata, nazywanych Voices of Empowerment, zostały przedstawione na dedykowanej akcji stronie internetowej stand4her.com.

Głównymi elementami kampanii będzie strona internetowa, na której znajdą się historie sukcesu  niesamowitych młodych dziewczyn z różnych zakątków świata, a także teledysk do piosenki „All My Girls”.

Klip został nagrany w Sztokholmie przez szwedzki elektro-popowy duet Icona Pop, który tworzą Caroline Hjelt i Aino Jawo. Utwór ten nie jest typowym reklamowym jinglem, ale  manifestacją idei, która ma na celu zjednoczyć kobiety dzięki ich sile i przyjaźni. Tym samym Avon chce udowodnić młodym dziewczynom, że mogą osiągnąć niesamowite rzeczy, wówczas gdy wzajemnie się wspierają. Nie rywalizują z innymi kobietami, tylko czerpią od nich energię i przekazują ją dalej.

  • Więcej informacji:
  • Avon
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Avon w kampanii „#Stand4Her” pokazuje siłę kobiet i ich wpływ na świat

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl