SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Awanse w Epicor Scala

Marcin Sokołowski został mianowany menedżerem marketingu na region Europy Środkowo-Wschodniej.

Firma Epicor Software Corporation, czołowy dostawca zintegrowanego oprogramowania korporacyjnego dla średnich przedsiębiorstw, poinformował, że Marcinowi Sokołowskiemu, Marketing Managerowi firmy w Polsce, powierzono dodatkowo obowiązki Regionalnego Menedżera Marketingu na region Europy Środkowo-Wschodniej.

Marcin Sokołowski dotychczas pełnił funkcje Marketing Managera Epicor|Scala w Polsce. W ramach obowiązków Regional Marketing Managera, CEE będzie nadzorował pracę szefów marketingu z poszczególnych krajów regionu: Węgier, Czech, Słowacji, Rumunii, Ukrainy, Litwy, Kazachstanu i Rosji. Jego głównym zadaniem, poza osiąganiem założonych wyników sprzedażowych będzie stworzenie zunifikowanych programów  marketingowych dla regionu -  tzw. Go-To-Markets (GTM) oraz rozwój struktur marketingowych w regionie.
W najbliższych miesiącach będzie odpowiadał także za uruchomienie systemu CRM dla regionu Europy Środkowo-Wschodniej oraz rozbudowanie zespołu marketingowego
w Rosji. Jako Regionalny Menedżer Marketingu Marcin Sokołowski raportuje bezpośrednio do Dyrektora Marketingu EMEA w Wielkiej Brytanii.

  

Z Epicor|Scala związany od 2002 roku – wówczas to rozpoczął pracę na stanowisku Marketing Executive w Scala Business Solutions, po roku został awansowany na stanowisko Marketing Managera. Po połączeniu Epicor i Scala w czerwcu 2004 r. został odpowiedzialny m.in. za komunikacje marketingową związana z fuzją i wprowadzenie nowej marki na rynek.
W ciągu ostatniego 1,5 roku dwukrotnie wyróżniony nagrodą dla najlepszego pracownika Epicor Software Corporation jako najmłodsza osoba w polskim oddziale.

 Pierwsze doświadczenia zawodowe Marcin Sokołowski zdobywał w Panasonic Polska, następnie był specjalistą ds. public relations w ITBC Communication, gdzie realizował projekty dla klientów z branży IT oraz finansowej – między innymi Enterasys Networks, Allied Telesyn, PBK TFI, Krajowej Izby Rozliczeniowej.
Jest absolwentem kierunku finanse w Szkole Głównej Handlowej oraz Marketing i Zarządzanie w Wyższej Szkole Zarządzania i Marketingu. W wolnym czasie uprawia windsurfing i gra w brydża. Jest żonaty.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Awanse w Epicor Scala

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl