SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Bartłomiej Szczęśniak pożegnał się z Weszło FM

Youtuber Bartłomiej Szczęśniak, lepiej znany jako Mietczyński, po ponad dwóch latach zakończył pracę w internetowym radiu sportowym Weszło FM. - Decyzja moja, bo wyprowadzam się niebawem z Warszawy - zaznaczył.

Bartłomiej Szczęśniak Bartłomiej Szczęśniak

O odejściu z Weszło FM Bartłomiej Szczęśniak poinformował w czwartek wieczorem na Twitterze. - Rozstaliśmy się w bardzo miły sposób, możliwe że coś kiedyś zrobimy - dodał.

Z Weszło FM Bartłomiej Szczęśniak był związany od startu stacji w lutym 2018 roku. Był gospodarzem programu „Liga Minus” o piłkarskiej PKO BP Ekstraklasie i audycję o skokach narciarskich, a także współprowadził niektóre wydani kilka innych cykli, m.in. pasma poranne i wieczorne.

Szczęśniak od ośmiu lat tworzy kanał youtube’owy Mietczyński, na którym streszcza i recenzuje książki i filmy. Zamieścił tam jak dotąd 162 nagrania, które zanotowały łącznie 114 mln odsłon, kanał ma 745 tys. subskrybentów.

W zeszłym tygodniu z Grupą Weszło pożegnali się dziennikarze Jan Ciosek i Leszek Kaźmierczak (znany jako Eldo). Szef firmy Krzysztof Stanowski zapowiedział, że w związku z zawieszeniem rozgrywek sportowych i recesją gospodarczą trzeba będzie rozstać się z kilkoma z ponad 50 współpracowników. - Niczego nie zamykamy - zaznaczył.

Do Grupy Weszło należą też serwis Weszło.com, klub piłkarski KTS Weszło i piłkarskie biuro podróży Weszło Travel. Krzysztof Stanowski w ostatnich miesiącach jest też zaangażowany, razem z Michałem Polem, Mateuszem Borkiem i Tomaszem Smokowskim, w tworzenie youtube’owego Kanału Sportowego.

W 2018 roku wydająca Weszlo.com spółka WeszloCom zanotowała 3,55 mln zł wpływów sprzedażowych i 56 tys. zł straty netto, a siostrzana firma Weszlo Group Stanowski od października 2017 do końca ub.r. miała 4,94 mln zł przychodów i 4,9 tys. zł straty netto. Krzysztof Stanowski ma z żoną 100 proc. udziałów w obu firmach.

Dołącz do dyskusji: Bartłomiej Szczęśniak pożegnał się z Weszło FM

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
kacper3100
ja prosze w komentarzach o troche kultury dobrze? bardzo prosze.
0 0
odpowiedź
User
Greg
Ten portal coraz bardziej przypada mi do gustu. Fajne audycje o ligach na całym świecie. Wspomnienia dawnych turniejów piłkarskich. Przetrwajcie koronawirusa. Szkoda, że odszedł Iwan.
0 0
odpowiedź
User
Lusia
Z czym się pożegnał???
0 0
odpowiedź