SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Bartosz Bednarski dyrektorem zarządzającym Axence

Bartosz Bednarski objął funkcję dyrektora zarządzającego w firmie Axence oferujące systemy zarządzania infrastrukturą IT. Poprzednio przez prawie trzy lata to stanowisko nie było w firmie obsadzone, wcześniej zajmowała je Beata Kwiatkowska.

Bartosz Bednarski Article

Jako dyrektor zarządzający Bartosz Bednarski będzie odpowiadał za wdrożenie nowej strategii sprzedaży i komunikacji firmy oraz nadzór nad realizacją wyznaczonych celów, którymi są m.in. dotarcie z przekazem i ofertą do dużego biznesu, znaczne rozbudowanie portfolio klientów oraz rozwój sieci partnerskiej. Spółka zakłada, że w efekcie osiągnie znaczny wzrost wpływów i wprowadzi swoją ofertę do państw ościennych.

- Bartosz posiada wiedzę i doświadczenie niezbędne do nadania właściwego kierunku rozwoju Axence. Chcemy jeszcze lepiej komunikować i sprzedawać nasze oprogramowanie liderom swoich branż. Axence nVision to kompleksowe rozwiązanie, które z powodzeniem może być wykorzystywane nawet przez największe podmioty, należy tylko do nich odpowiednio umiejętnie dotrzeć. To właśnie jedno z głównych zadań Bartosza - zapowiada Grzegorz Oleksy, prezes Axence.

- Pierwsze pół roku pracy w Axence było dla mnie niezwykle wartościowe, umożliwiło mi dokładne poznanie specyfiki produktu i otoczenia konkurencyjnego oraz przeprowadzenie szczegółowej analizy zachodzących w firmie procesów. Dzięki zgromadzonej wiedzy i doświadczeniu zaproponowałem wprowadzenie szeregu kluczowych zmian rozwojowych, których pozytywne efekty już zaczynają być widoczne. W perspektywie czasu chcę uczynić z Axence idealnego partnera dla biznesu, w tym również dla dużych rynkowych graczy - dodaje Bartosz Bednarski.

Poprzednio Bednarski pełnił w firmie funkcję dyrektora sprzedaży i marketingu. Wcześniej pracował m.in. w Grupie Cyfrowy Polsat i T-Mobile Polska, zarządzał dużymi zespołami odpowiedzialnymi za obszar sprzedaży oraz relacje z rynkiem B2B.

Jest absolwentem Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej im. Wojciecha Korfantego na kierunkach zarządzanie oraz zarządzanie międzynarodowe. Ukończył też studia MBA na Uniwersytecie Śląskim i Aix-Marseille Graduate School of Management.

Poprzednio, od marca 2014 roku, obowiązki dyrektora zarządzającego w Axence pełnił Grzegorz Oleksy. Wcześniej przez rok to stanowisko zajmowała Beata Kwiatkowska, która obecnie pracuje w firmie Versim jako cyber security business development director.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Bartosz Bednarski dyrektorem zarządzającym Axence

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl