SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Bauer zwiększył cenę tygodników telewizyjnych

Od numeru jedenastego (na rynku od 12 marca br.) trzy tygodniki telewizyjne Bauera: Kurier TV, Telemax i Super TV ukazują się w większej objętości i zmienionej szacie graficznej.

Wszystkie zwiększają objętość do 48 stron - Kurier TV i Telemax o 8 stron a Super TV o 12. Będą drukowane na lepszym papierze, w tym samym formacie.

Pisma po relaunchu podnoszą cenę: Super TV o 4 grosze (do 0,99 gr) a Telemax o 10 groszy (do 0,99 gr), Kurier TV nie zmienia ceny.

Wprowadzono także zmiany redakcyjne. Zwiększono ilość programów w listingach, wzbogacono część magazynową o nowe rubryki (m.in. znacznie poszerzono kolumny urodowe, zdrowotne i kulinarne), unowocześniono layouty.

Nową redaktor naczelną Super TV została Ewa Wąsikowska-Tomczyńska, wcześniej szefowa dodatku telewizyjnego dziennika Fakt.

Dotychczasowa naczelna, Małgorzata Mokrzycka nadal kierować będzie magazynem Telemax (dotychczas łączyła obie funkcje).

Naczelnym Kuriera TV pozostaje Andrzej Opala.

Wszystkie pisma powiększyły zespoły redakcyjne.

Wszystkie tytuły promowane będą w pismach Wydawnictwa Bauer, a dodatkowo Telemax oraz Super TV w telewizji (TVP1, TVP2, Polsat, TVN). Za kreację odpowiada agencja Market Share, za zakup mediów Mediaedge:Cia.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Bauer zwiększył cenę tygodników telewizyjnych

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl