SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Betacom w Internecie

Nowy serwis internetowy Betacom S.A.

Betacom S.A. uruchomił nową wersję serwisu internetowego firmy www.betacom.com.pl. Przebudowa serwisu podyktowana była stale rozwijającą się działalnością spółki i jej rosnącą pozycją na rynku integratorów systemów informatycznych. Udoskonalony serwis www.betacom.com.pl stworzony został w nowej technologii, co pozwoliło poprawić jego wygląd i nawigację oraz znacząco rozszerzyć zawartość merytoryczną.

Stale rozwijająca się działalność Betacom S.A., rosnąca pozycja firmy na rynku oraz wprowadzenie spółki na giełdę, wymogły konieczność rozwinięcia serwisu internetowego www.betacom.com.pl          i usprawnienia jego działania. Znalazło to odzwierciedlenie w rozbudowaniu działów dotyczących struktury, profilu oraz oferty firmy. Jednocześnie dodane zostały sekcje poświęcone relacjom inwestorskim oraz informacjom dla prasy. Wprowadzono również możliwość subskrypcji biuletynu Betacom S.A. Informacje z serwisu można dodatkowo pobrać w postaci dokumentu PDF.

Nowa wersja www.betacom.com.pl posiada także udoskonalony wygląd i nawigację. Bardziej przyjazna dla oka grafika i zmieniony układ treści sprawiają, ze serwis jest bardziej przejrzysty             i łatwiejszy w obsłudze. Nowoczesna budowa gwarantuje szybsze i wygodniejsze poruszanie się po nim.

Jednym z założeń budowy nowego serwisu było obniżenie kosztów jego obsługi w przyszłości. Dlatego wraz z wykonaniem strony internetowej został zaimplementowany system zarządzania treścią serwisu.
Na www.betacom.com.pl można znaleźć informacje dotyczące oferowanych produktów i rozwiązań,    a także historii spółki, jej struktur, podejmowanych działań i osiąganych wyników. Dzięki wprowadzonym zmianom serwis stał się wyczerpującym źródłem wiedzy o firmie Betacom dla klientów, partnerów, inwestorów i mediów.
Przygotowaniem nowej wersji serwisu zajęła się spółka informatyczna Becomo, specjalizująca się w wykorzystaniu w biznesie Internetu i związanych z nim technologii.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Betacom w Internecie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl