SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Boiron klientem Arena Media

W wyniku rozstrzygnięcia trwającego pół roku globalnego przetargu mediowego Boiron, agencja należąca do Havas Media Group zajmie się kompleksową obsługą mediową marki na 13 europejskich rynkach. Za obsługę Boiron w Polsce odpowiadać będzie Arena Media.

Article

Współpraca rozpocznie się z początkiem nowego roku i będzie obejmować strategiczne wsparcie mediowe, doradztwo i kompleksowy zakup mediów na trzynastu europejskich rynkach – w Polsce, Francji, Rumunii, Rosji, Bułgarii, Włoszech, Portugalii, Słowacji, Belgii, Węgrzech, Czechach, Hiszpanii i Szwajcarii.

Laboratoria Boiron specjalizują się w zrównoważonej, pełnej szacunku i przyjaznej człowiekowi medycynie. Celem marki było znalezienie agencji partnerskiej, która pomoże sprostać komunikacyjnym wyzwaniom współczesnego świata.

Gwarancja kompleksowego wsparcia mediowego Havas Media Group, obejmującego wszystkie kwestie związane z transformacją cyfrową, jak również szeroki zakres kompetencji i głębokie rozumienie rynku, na którym działa Boiron, były kluczowymi czynnikami decydującymi o ostatecznym wyborze agencji.

Firmy nie podają, na jak długo zawarły umowę o współpracy.

Dołącz do dyskusji: Boiron klientem Arena Media

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl