SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Bolt rusza z kampanią wizerunkową. Tematem bezpieczeństwo

Wystartowała noworoczna kampania Bolta "Nowy Rok, Nowy Bolt" mająca podkreślić, ze firma dokonała w ostatnim czasie poważnych zmian operacyjnych. Od poniedziałku na warszawskich ulicach pojawiły się billboardy opowiadające o podjętych przez Bolt działaniach w podnoszeniu bezpieczeństwa. 

Article

"Weryfikujemy kierowców bardziej, niż ustawa przewiduje" to jedno z haseł kampanii "Nowy Rok, Nowy Bolt" która od 16 stycznia br. pojawiła się na ulicach stolicy oraz w spotach reklamowych na YouTube. Celem kampanii jest zaznaczenie zmian, jakie Bolt wprowadził w przeciągu ostatnich miesięcy aby poprawić bezpieczeństwo i jakość przejazdów ze swoją aplikacją.

W ostatnich miesiącach nazwa firmy pojawiała się w kontekście publikacji na temat kontroli i zatrzymań kierowców aplikacji przewozowych, którzy nie przestrzegali przepisów prawa, a niektórzy byli oskarżeni o napaści na pasażerki.

- W listopadzie ubiegłego roku, Bolt podjął ważne zobowiązanie, jakim jest wprowadzenie zaostrzonej weryfikacji kierowców i pojazdów świadczących usługi na naszej  platformie. Styczeń to miesiąc, w którym zwyczajowo myślimy o zmianie na lepsze i dlatego też zdecydowaliśmy się na hasło "Nowy Rok, Nowy Bolt". Z jednej strony chcemy pokazać wprowadzone przez nas zmiany i zwrócić na nie uwagę użytkowników, a jednocześnie powiedzieć im, że zależy nam na ich bezpieczeństwie i komforcie podczas korzystania z usług Bolt. Jako marka stawiamy na jasne, krótkie komunikaty, i taka właśnie jest ta kampania. Nasze zmiany nie potrzebują wyszukanych opisów, bo potrzeba nowych standardów w branży jest oczywista. - mówi Dominika Pęk, Marketing Manager Bolt w Polsce.

Bolt wprowadza nowe zasady dla kierowców

Na kampanię składa się 8 różnych kreacji, rozmieszczonych na billboardach i ekranach LED w całej Warszawie, prezentujących hasła odnoszące się do dodatkowej inwestycji 10 milionów przez Bolt w rozwiązania bezpieczeństwa, wprowadzenia zaostrzonej weryfikacji kierowców, a także dostępnych rozwiązań technologicznych jak np.weryfikacja kierowców w czasie rzeczywistym.

Oprócz tego na treści kampanii będzie można się natknąć także podczas oglądania wideo na YouTube, w formie krótkich animacji reklamowych. Oprócz elementów OOH i digital, na kampanię składają się także mailingi informacyjne do użytkowników oraz kampania w relacjach na Instagramie.


Od stycznia 2023 Bolt zablokował dostęp do platformy kierowcom, którzy nie dostosowali się do nowych wymagań weryfikacji i nie dostarczyli niezbędnych dokumentów.

Dołącz do dyskusji: Bolt rusza z kampanią wizerunkową. Tematem bezpieczeństwo

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl