SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Bravo” liderem sprzedaży magazynów młodzieżowych. „Twist” wyprzedził „Fun Club”

W listopadzie 2016 roku wszystkie pisma młodzieżowe zanotowały duże spadki sprzedaży ogółem, a najwięcej stracił dwutygodnik „Fun Club”. Na pozycji lidera sprzedaży segmentu znalazł się dwutygodnik „Bravo”.

Article

Z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl wynika, że średnia sprzedaż ogółem będącego liderem zestawienia dwutygodnika „Bravo” (Wydawnictwo Bauer) w listopadzie 2016 roku wyniosła 14 476 egz. W porównaniu do analogicznego miesiąca 2015 roku pismo to zanotowało spadek wynoszący 59,96 proc.

>>> Przeglądaj okładki gazet i magazynów w naszym dziale Jedynki

Na drugą pozycję - z trzeciej - awansował magazyn „Twist” (Wydawnictwo Bauer), którego sprzedaż ogółem w analizowanym okresie zmniejszyła się o 28,22 proc. do poziomu 11 647 egz.

Podium uzupełnia, również wydawany przez Wydawnictwo Bauer, miesięcznik „Fun Club”, który spadł z drugiej lokaty. Jego wynik jednak zmalał najbardziej w zestawieniu - o 57,34 proc. do 8 044 egz.

Czwarty był miesięcznik „Bravo Girl” (też Wydawnictwo Bauer). Sprzedaż ogółem tego magazynu zmalała w ciągu roku o 47,22 proc. i wyniosła ona 7 814 egz.

W listopadzie ub.r. w porównaniu do poprzedniego miesiąca też wszystkie pisma młodzieżowe odnotowały spadki sprzedaży ogółem, a najwięcej stracił „Twist” - było to 25,89 proc.

Sprzedaż ogółem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań oraz wszystkich form prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań.
Rozpowszechnianie płatne razem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań, prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań oraz innych płatnych form rozpowszechniania wydań drukowanych i innej płatnej dystrybucji e-wydań.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Bravo” liderem sprzedaży magazynów młodzieżowych. „Twist” wyprzedził „Fun Club”

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
ed
Brawo ! Bis ! Jak GW albo i lepiej !
12 8
odpowiedź
User
ziutas
edmundziku, jedziesz z koksiorem, ze hej. ludzi i pomyslow brak, a zawalidroga caly czas na rynku.
11 8
odpowiedź