SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Grupa Muszkieterów rozpoczyna pilotaż kas samoobsługowych i wdraża nowy system kasowy

Grupa Muszkieterów, właściciel sieci marketów Bricomarché i Intermarché, wdraża nowy system kasowy. Jednocześnie rozpoczyna pilotaż kas samoobsługowych – zakończenie prac instalacyjnych w obu sieciach jest przewidywane w 2023 roku.

Pierwsza pilotażowa instalacja nowego programu kasowego odbyła się 16 maja w sklepie Bricomarché w Strzegomiu, a obecnie w nowym systemie działa już ponad 190 sklepów. Zakończenie prac jest planowane na początek 2023 rok, a kolejnym krokiem będzie montaż kas samoobsługowych oraz wdrożenie systemu lojalnościowego.

Kasy samoobsługowe w Bricomarché i Intermarché

Dla Grupy Muszkieterów kasy samoobsługowe uzupełnią zakres rozwiązań biznesowych udostępnionych właścicielom sklepów i będą miały formę dostosowaną do specyfiki danego szyldu. W przypadku Intermarché kasy będą wyposażone w skanerowagę, dodatkowy skaner ręczny oraz wagę kontrolną. Dla Bricomarché urządzenia będą dostępne w dwóch wersjach – na słupku bądź montowane na meblu. Będą posiadały dwa skanery dla lepszej obsługi towarów o dużych gabarytach.

– Naszym celem jest wprowadzanie najlepszych rozwiązań, nie tylko przynoszących korzyści naszym klientom, ale również ułatwiających pracę personelu naszych sklepów. Dlatego wdrażamy nowy system kasowy, z którym powiązane zostaną kasy samoobsługowe. To kolejny krok w kierunku unowocześnienia supermarketów obydwu szyldów Grupy i mamy nadzieję, że klienci go docenią. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby odpowiadać na ich potrzeby – mówi Marc Dherment, dyrektor generalny Grupy Muszkieterów.

W okresie od stycznia do września br. Grupa Muszkieterów, zarządzająca sieciami Intermarché i Bricomarché wraz ze stacjami paliw, zanotowała obroty na poziomie ponad 7,16 mld złotych. To 750 mln zł i 12 proc. więcej rok do roku.

Grupa Muszkieterów jest zrzeszeniem blisko 500 niezależnych polskich przedsiębiorców zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród” Bricomarché.

Dołącz do dyskusji: Grupa Muszkieterów rozpoczyna pilotaż kas samoobsługowych i wdraża nowy system kasowy

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl