SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Charytatywna "Jedynka"

"Choinki Jedynki" - finałowa aukcja już w piątek

W piątek 19 grudnia na antenie Programu 1 Polskiego Radia odbędzie się aukcja 20. najlepszych prac wyłonionych w konkursie "Choinki Jedynki". Dochód przeznaczony jest na "Motylkowe Szpitale dla Dzieci". Honorowym patronatem akcję objęła Pani Jolanta Kwaśniewska.

Konkurs rysunkowy dla dzieci pod nazwą "Choinki Jedynki" trwa na antenie Programu 1 Polskiego Radia od 17 listopada. Uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów przesyłają do redakcji prace przedstawiające ich choinkowe marzenia.

Codziennie jury konkursu, składające się z wybitnych artystów (m. in. Andrzeja Pągowskiego, Franciszka Maśluszczaka, Marii Czubaszek, Doroty Stalińskiej) i dziennikarzy radiowej Jedynki, wybiera trzy najciekawsze rysunki, przyznaje nagrodę główną i dwa wyróżnienia.

Finał konkursu odbędzie się w piątek 19 grudnia. Przez cały dzień na antenie Jedynki trwać będzie licytacja 20. nagrodzonych prac. Słuchacze będą mogli zgłaszać chęć zakupu wybranych rysunków telefonicznie lub przez Internet. Aukcję poprowadzą: Magda Szturemska i Roman Czejarek.

Tego dnia o godz. 19.10 w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego rozpocznie się uroczysty koncert transmitowany w Programie 1. Gwiazdą wieczoru będzie Majka Jeżowska. Podczas przerwy goście będą mogli obejrzeć i kupić wywieszone w holu rysunki. Wstęp wolny.

Dochód z akcji przeznaczony jest na projekt "Motylkowe Szpitale dla Dzieci" realizowany przez Fundację Jolanty Kwaśniewskiej "Porozumienie bez barier".
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Charytatywna "Jedynka"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl