SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Charytatywne wydanie specjalne „Życia na Gorąco – Sercem z Ukrainą”

W czwartek 17 marca ukaże się charytatywne wydanie specjalne „Życia na Gorąco” (Wydawnictwo Bauer) z podtytułem „Sercem z Ukrainą”. Całkowity dochód z jego sprzedaży zostanie przekazany Polskiej Misji Medycznej.

W numerze czytelnicy znajdą materiały przybliżające im Ukrainę, szczególnie przydatne w tych dniach, kiedy tak wielu gości z Ukrainy przebywa w ich domach. Obszerna część magazynu poświęcona jest poradom, jak pomagać oraz gdzie zwrócić się po pomoc. Zawiera ona informacje zarówno w języku polskim, jak i ukraińskim oraz mini-słowniczek najpotrzebniejszych zwrotów i pojęć.

Dodatkowo w magazynie zamieszczone są opisy ukraińskich miast: Lwowa, Kijowa, Charkowa, Czernihowa, Odessy, Kamieńca Podolskiego i Winnicy oraz informacje o ukraińskiej Wielkanocy.

Czytaj też: Część przychodu ze sprzedaży „Twojego Stylu” na pomoc Ukrainie

Wśród bohaterów wydania są prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełeński, jego żona Ołena, bracia Kłyczko (Kliczko) oraz polskie gwiazdy, które przyjęły ukraińskie rodziny pod swój dach, a także gwiazdy polskie i zagraniczne, które mają ukraińskie korzenie.

Za wydanie odpowiada Marta Lubartowska wraz z autorami z różnych tytułów wydawnictwa, wspierane jest ono reklamą w magazynach Wydawnictwa Bauer.

Cena magazynu wyniesie 2,99 zł, jego objętość to 48 stron, a nakład 200 tys. egz.

W ub.r. wydatki na reklamę w „Życiu na Gorąco” wyniosły 120,6 mln zł (o 18 proc. więcej niż rok wcześniej).

Dołącz do dyskusji: Charytatywne wydanie specjalne „Życia na Gorąco – Sercem z Ukrainą”

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Taaa
Żałosne.
odpowiedź
User
Elemelek
Na czym by tu jeszcze zarobić...
odpowiedź
User
Pytanie
Czy to dla PR-u, przecież można wpłacić kasę, po co ją wymuszać od Czytelników? Z darowizn pomagają fundacje.
odpowiedź