SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Choinki Jedynki 2016 - charytatywna akcja radiowej Jedynki

W niedzielę 23 października br. rozpocznie się akcja charytatywna Programu I Polskiego Radia „Choinki Jedynki”, połączona z konkursem plastycznym dla dzieci. Prace do niego nadesłane zostaną zlicytowane na antenie stacji.

Rafał Porzeziński i Agnieszka Kunikowska Article

Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku od 6 do 16 lat. Prace w dowolnej technice o tematyce „Tajemnice Świąt Bożego Narodzenia” należy nadsyłać do radiowej Jedynki do 22 listopada br.

Jury w składzie prof. Danuta Kołwzan-Nowicka, dr Katarzyna Kasia oraz prof. Franciszek Maśluszczak wybierze 20 najciekawszych prac, które zostaną zlicytowane podczas finału akcji 10 grudnia br. na antenie radiowej Jedynki. Na licytacji można będzie kupić także dwanaście rysunków autorstwa podopiecznych Fundacji Anny Dymnej i Fundacja im. Brata Alberta.

Do akcji włączą się osoby publiczne, które 4 grudnia w siedzibie Polskiego Radia namalują obrazy pod hasłem „Tajemnice Świąt Bożego Narodzenia”. Relację z tego wydarzenia w specjalnym wydaniu „Czterech Pór Roku” przeprowadzą Marta Januszewska i Roman Czejarek. Dzięki streamingowi wydarzenie można obejrzeć na stronie internetowej Pierwszego Programu Polskiego Radia. Wydarzenie z gwiazdami poprowadzą Monika Tarka i Robert Kilen.

Licytację prac 10 grudnia poprowadzą Małgorzata Raducha i Piotr Gociek oraz Agnieszka Kunikowska i Daniel Wydrych.

Zebrane pieniądze trafią do Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”. Honorowy patronat nad akcją objęła Małżonka Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - Agata Kornhauser-Duda.

Z danych Radio Track wynika, że w trzecim kwartale br. udział Jedynki w rynku radiowym wyniósł 9,2 proc.

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Choinki Jedynki 2016 - charytatywna akcja radiowej Jedynki

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Gareth
A w Jedynce na uśmiechu, nie ma zasłaniania twarzy. Redaktor Wydrych jak zwykle dopasowany do układanki.
14 10
odpowiedź
User
deKODer
A dlaczego mają zasłaniać twarz? Zatwardziałe lewaki, którym nie pasowały nowe porządki w Polskim Radiu, już dawno z Jedynki odeszły (i dobrze). Zostali w Jedynce prezenterzy, którym pasuje wartościowe, misyjne radio, jakim stała się Jedynka dzięki nowemu dyrektorowi. :)
15 17
odpowiedź
User
gareth
A to Jedynka ma nowego dyrektora? NO w sumie to dobrze. Porzeziński sprowadzil słuchalnośc na dno. Jak widać nie pomogły nawet gorączkowe próby przywracania tego co było.

A dlaczego mają zasłaniać twarz? Zatwardziałe lewaki, którym nie pasowały nowe porządki w Polskim Radiu, już dawno z Jedynki odeszły (i dobrze). Zostali w Jedynce prezenterzy, którym pasuje wartościowe, misyjne radio, jakim stała się Jedynka dzięki nowemu dyrektorowi.
17 8
odpowiedź
User
deKODer
Właśnie Rafała Porzezińskiego miałem na myśli, pisząc o nowym dyrektorze.

A co do słuchalności, po pierwsze, słuchalność ostatnio szybuje znowu w górę, a po drugie, nie zawsze słupki słuchalności świadczą o dobrej jakości programu. Dla mnie Jedynka może mieć nawet 5% słuchalności i będę zadowolony, jeżeli będzie trzymała wysoki poziom. :) I wdzięczny jestem za przywrócenie starego, m. in. transmisji całego hejnału.
10 20
odpowiedź
User
gareth
To taki nowy on już nie jest skoro rządzi prawie rok. Porzeziński zasłynie jako dyrektor, który sprowadził słuchalność do najniższego poziomu w historii. A słuchalność = słuchacze, więc malo słuchaczy oznacza, że propaganda trafia do małego grona odbiorców i dobrze. Dziękujemy dyrektorze Porzeziński.

Właśnie Rafała Porzezińskiego miałem na myśli, pisząc o nowym dyrektorze.
A co do słuchalności, po pierwsze, słuchalność ostatnio szybuje znowu w górę, a po drugie, nie zawsze słupki słuchalności świadczą o dobrej jakości programu. Dla mnie Jedynka może mieć nawet 5% słuchalności i będę zadowolony, jeżeli będzie trzymała wysoki poziom. I wdzięczny jestem za przywrócenie starego, m. in. transmisji całego hejnału.
18 8
odpowiedź