SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Cin&Cin - nowa marka w portfolio klientów Hypermedia

Agencja interaktywna Hypermedia (ISOBAR) wykonała strategię komunikacji marketingowej w internecie marki Cin&Cin, której właścicielem jest firma Ambra S.A.

Pierwsze efekty pracy agencji można już oglądać w sieci pod adresem www.cincin.pl

Marcin Andrzejczyk, brand manager marek Cin&Cin, Piccolo, Dorato – „HYPERmedia przedstawiła koncepcję, która najlepiej spełniała nasze założenia, czyli budowanie prawdziwych relacji z kobietami. Chcieliśmy, aby konsumpcja produktów Cin&Cin związana była z konkretnymi sytuacjami, które są częścią życia towarzyskiego kobiet i ich partnerów. Ma to kluczowe znaczenie dla dalszego rozwoju marki.”

Wyzwaniem postawionym przed HYPERmedia było stworzenie strategii komunikacji marki, która pozwoliłaby na nawiązanie i utrzymanie emocjonalnej więzi z użytkownikami. Przekaz marketingowy skierowany jest do młodych kobiet, które prowadzą aktywne życie towarzysko – kulturalne. „Żeby poznać zawartość serwisu Cin&Cin internautki muszą najpierw zajrzeć w głąb siebie. Dopiero po określeniu swojego temperamentu wybierają podstrony, które kolejno odpowiadają charakterem cechom produktów marki Cin&Cin. Nasza koncepcja zakłada, że to emocje i doświadczenie warunkują chęć kontaktu z marką.” – mówi Edyta Żółtańska, project manager agencji HYPERmedia, odpowiedzialna za obsługę marki Cin&Cin.

Pierwszym etapem kampanii promującej markę Cin&Cin jest konkurs „Intrygujące Walentynki”. Zakup jednego z produktów marki Cin&Cin i wypełnienie formularza zgłoszeniowego pozwala wygrać jedną z trzech podróży Walentynkowych. Dzień zakochanych chętni mogą spędzić w Rzymie, Paryżu lub Madrycie. Do 8 lutego będzie trwała kampania reklamowa online promująca konkurs. Za planowanie mediów internetowych i przygotowanie kreacji odpowiedzialna jest również agencja HYPERmedia.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Cin&Cin - nowa marka w portfolio klientów Hypermedia

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl