SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Ciszewski, Tworzydło i Biniszewski w Radzie Etyki PR

Powołano nowy skład Rady Etyki Public Relations. Znaleźli się niej m.in. Jerzy Ciszewski, Dariusz Tworzydło i Bogdan Biniszewski.

Ciszewski, Tworzydło i Biniszewski w Radzie Etyki PR

Powołana właśnie Rada Etyki Public Relations składa się z dziewięciu członków. Po trzech z nich delegowały Fundacja internetPR.pl, Polskie Stowarzyszenie Public Relations i Związek Firm Public Relations, które cztery lata temu stworzyły to gremium (więcej – link: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/powstala-rada-etyki-pr). I tak w nowej radzie z ramienia internetPR.pl zasiadają Jerzy Ciszewski, Monika Kaczmarek-Śliwińska i Sławomir Pawlak, z ramienia PSPR – Zbigniew Chmielewski, Dariusz Tworzydło i Marek Woźniak, a z ramienia ZFPR – Bogdan Biniszewski, Andrzej Stolarczyk i Małgorzata Zaborowska.

Członkowie Rady Etyki Public Relations zostali wybrani na dwuletnią kadencję. Dla zachowania pełnej niezależności nie mogą zostać odwołani przez delegujące ich organizacje.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Ciszewski, Tworzydło i Biniszewski w Radzie Etyki PR

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl