Coca-Cola wprowadza napój energetyczny, na razie w sklepach Żabka

Koncern Coca-Cola wprowadza do sprzedaży na polskim rynku napój energetyczny Coca-Cola Energy o smaku coli. Można go kupić w sklepach Żabka. Wesprze go kampania marketingowa.

bg
bg
Udostępnij artykuł:
Coca-Cola wprowadza napój energetyczny, na razie w sklepach Żabka

Marketer podkreśla, że w odpowiedzi na bieżące trendy, Coca-Cola Energy zawiera kofeinę pochodzenia naturalnego, ekstrakt z guarany i witaminy z grupy B. Nie zawiera tauryny. Produkt dostępny jest zarówno w wersji regularnej, jak i Zero, pozbawionej kalorii oraz cukru.

- Opracowując recepturę Coca-Cola Energy, położyliśmy nacisk na dwa kluczowe aspekty. Po pierwsze, zależało nam, aby nasz napój energetyzujący zawierał składniki pochodzenia naturalnego, a po drugie, żeby charakteryzował się wyjątkowymi orzeźwiającym smakiem zbliżonym do Coca-Cola. Jesteśmy dumni, że udało nam się osiągnąć te cele i dlatego zachęcamy do dzielenia się pozytywną energią, która stanowi esencję naszego produktu - mówi Kaija Kevvai, senior brand manager w Coca-Cola Poland Services.

Coca-Cola Energy przeznaczony jest dla osób prowadzących intensywny tryb życia, dla których liczy się pozytywna energia do działania.

Produkt jest już dostępny w sieci sklepów Żabka. Od września będzie też dystrybuowany w pozostałych punktach sprzedaży za pośrednictwem kanału tradycyjnego, nowoczesnego oraz w punktach HoReCa.

Sprzedaż zostanie wsparta silną kampanią marketingową, która potrwa 3 miesiące. Napój będzie promowany zgodnie z wytycznymi odpowiedzialnego marketingu firmy The Coca-Cola Company oraz UNESDA.

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Insignia finalizuje repozycjonowanie. "Odchodzimy od wizerunku poprawnej agencji digitalowej"

Insignia finalizuje repozycjonowanie. "Odchodzimy od wizerunku poprawnej agencji digitalowej"

Programy opóźnione o minutę. Trwa strajk ostrzegawczy w mediach publicznych

Programy opóźnione o minutę. Trwa strajk ostrzegawczy w mediach publicznych

Joanna Lorynowicz nową redaktor naczelną "Twojego Stylu". Jacek Szmidt przechodzi na emeryturę

Joanna Lorynowicz nową redaktor naczelną "Twojego Stylu". Jacek Szmidt przechodzi na emeryturę

Solorz i Kulka pozwą Cyfrowy Polsat? Nie dostali absolutorium

Solorz i Kulka pozwą Cyfrowy Polsat? Nie dostali absolutorium

Studenci Akademii Leona Koźmińskiego stworzyli koncepcje nowej strony internetowej Mastermind
Materiał reklamowy

Studenci Akademii Leona Koźmińskiego stworzyli koncepcje nowej strony internetowej Mastermind

Nadchodzi 4. seria "LOL: Kto Się Śmieje Ostatni". Prime Video pokazało zwiastun

Nadchodzi 4. seria "LOL: Kto Się Śmieje Ostatni". Prime Video pokazało zwiastun