SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Coca - Cola Video Game Program

Z początkiem lutego Coca-Cola rozpoczyna realizację programu 'Video Game'.

Do udziału w nim firma zaprasza wszystkich, którzy pragną stworzyć innowacyjny projekt na rynku gier komputerowych.

Bazą do powstania programu jest idea filmu reklamowego „Video Game” emitowanego aktualnie w wiodących stacjach telewizyjnych i w kinach.

Program „Video Game” zostanie przeprowadzony na dwóch poziomach

       
 
I Poziom

Każdy uczestnik pierwszego poziomu Programu „Video Game” będzie miał możliwość... stworzenia scenariusza gry komputerowej według własnego pomysłu.

Inspiracją  ma być przesłanie spotu „Video Game”. Uczestnicy mają znaleźć swój sposób na pokazanie „radosnej strony życia” (ile radości daje robienie dobrych rzeczy…).

Nadsyłane prace będą umieszczane w ramach platformy Coke.pl. Scenariusze oceniane będą przez zarejestrowanych użytkowników Coke.pl, którzy wybiorą 10 najlepszych prac. Najlepszy z najlepszych, czyli Zwycięski Scenariusz zostanie wybrany przez jury składające się z redaktorów pism komputerowych (Jury Specjalne). Najlepszy scenariusz będzie punktem wyjścia do drugiego poziomu Programu „Video Game”.

Nagrodami w pierwszym poziomie Programu będą konsole, gry komputerowe oraz przedstawienie zwycięskich prac na Coke.pl. Autor zwycięskiego scenariusza otrzyma status członka Jury Specjalnego drugiego poziomu Programu „Video Game”.
 
II Poziom

Uczestnicy drugiego poziomu Programu „Video Game” - młodzi programiści - będą mieli możliwość stworzenia dema gry komputerowej na podstawie Zwycięskiego scenariusza wybranego w pierwszym poziomie Programu. Gry zostaną udostępnione w Internecie.

Uczestnicy mogą zgłaszać się pojedynczo lub w zespołach liczących maksymalnie 2 osoby. Demo gry komputerowej należy przygotować w wersji na PC w technologii flash. Nadsyłane dema będą oceniane przez społeczność Coke.pl, która wybierze trzy najlepsze gry komputerowe. Jedną, zwycięską grę komputerową wybierze Jury Specjalne.

Nagrodą główną na drugim poziomie Programu będzie wizyta w studiu programistycznym światowej klasy producenta gier komputerowych oraz konsole i gry komputerowe.

- Nowy rok otwiera nowe możliwości – mówi Mikołaj Ciaś, Brand Manager Coca-Cola w Polsce. – Chcemy dać młodym ludziom szansę zrobienia czegoś, co nie tylko sprawi dużą frajdę im samym (i – zgodnie z ideą naszej kampanii – pozwoli im przenieść się na radosną stronę życia!), ale co stanie się równocześnie inspiracją dla innych do tworzenia czegoś nowego. A przy okazji uświadomi wszystkim, że dobro i pozytywne emocje są w każdym z nas i łatwo je w sobie odnaleźć.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Coca - Cola Video Game Program

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl