SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Cohn & Wolfe dla europejskiej inicjatywy przeciwdziałającej zmianom klimatycznym

Agencja doradztwa komunikacyjnego i PR Cohn & Wolfe rozpoczęła współpracę z EIT Climate-KIC - europejską inicjatywą zajmującą się przeciwdziałaniem zmianom klimatycznym poprzez innowacje.

Shutterstock.comArticle

Do zadań agencji Cohn & Wolfe należy stworzenie i realizacja strategii komunikacji w mediach i social mediach na trzech rynkach: polskim, czeskim i rumuńskim w ramach projektu CEE Climate Community Lab. Jego celem jest wzmocnienie pozycji lokalnych interesariuszy w budowaniu innowacyjnych przedsięwzięć odpowiadających na wyzwania związane ze zmianami klimatu w Europie Środkowej i Wschodniej (CEE).

Ze strony Cohn & Wolfe w realizację projektu zaangażowani są Michał Olbrychowski, head of Cohn & Wolfe, Izabela Wejcht, Ddyrektor oraz Ewa Zambrzycka-Rozner, senior account manager.

Agencja została wybrana w drodze przetargu, a współpraca ma charakter projektowy.

W ramach współpracy Cohn & Wolfe jako hub komunikacyjny koordynuje także pracę agencji partnerskich działających w sieci Ogilvy (Grupa WPP).

EIT Climate-KIC powstała w 2010 roku i jest finansowana przez Europejski Instytut Innowacji i Technologii (EIT).

Dołącz do dyskusji: Cohn & Wolfe dla europejskiej inicjatywy przeciwdziałającej zmianom klimatycznym

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl