SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Comarch utworzył spółkę w Wielkiej Brytanii. Stawia na platformę lojalnościową

Grupa Comarch otwiera nową spółkę w Wielkiej Brytanii, poinformowała firma w komunikacie. Głównym obszarem aktywności Comarch na rynku brytyjskim ma być poszukiwanie klientów w sektorze usługowym z ofertą platform lojalnościowych, w telekomunikacji z systemami Billing & OSS oraz w branży finansowej i ubezpieczeniowej z ofertą asset management oraz systemów obsługi ubezpieczeń.

Comarch utworzył spółkę w Wielkiej Brytanii. Stawia na platformę lojalnościową

"Inwestycja w działania w Wielkiej Brytanii to realizacja długoterminowej strategii pozyskiwania nowych klientów w krajach anglosaskich oraz poszerzania globalnej sieci biur Comarch. Rolą przedstawicielstwa w Londynie ma być budowanie lokalnych relacji z brytyjskimi firmami, pozyskiwanie nowych kontraktów oraz wzmacnianie świadomości marki wśród klientów Comarch na tym rynku" - czytamy w komunikacie.

Głównym obszarem aktywności Comarch na rynku brytyjskim będzie poszukiwanie klientów w sektorze usługowym z ofertą platform lojalnościowych, w telekomunikacji z systemami Billing & OSS oraz w branży finansowej i ubezpieczeniowej z ofertą asset management oraz systemów obsługi ubezpieczeń. Obecnie Comarch realizuje projekty dla mającej siedzibę na wyspach sieci stacji paliw BP oraz brytyjskiego klienta z segmentu bankowość i ubezpieczenia.

W 2011 roku grupa miała 37,47 mln zł skonsolidowanego zysku netto wobec 43,72 mln zł zysku rok wcześniej, przy przychodach odpowiednio 784,61 mln zł wobec 761,36 mln zł.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Comarch utworzył spółkę w Wielkiej Brytanii. Stawia na platformę lojalnościową

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl