SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

ComPress dla Oświeconej Warszawy

Agencja Public Relations ComPress wspiera Fundację Stoen RWE w organizacji akcji społecznej Oświecona Warszawa, która ruszyła 10 kwietnia tego roku.

 W ramach akcji Fundacja Stoen RWE zamontuje sto latarni w niebezpiecznych i niedoświetlonych miejscach wskazanych przez warszawiaków.

Celem akcji Oświecona Warszawa jest zidentyfikowanie miejsc niebezpiecznych w stolicy, szczególnie w porze nocnej. Akcja wspiera działania prowadzone na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców Warszawy. Koncepcja kampanii została stworzona przez ComPress na potrzeby współpracy ze STOEN S.A. w obszarze Public Relations.

Lista 80 najbardziej niebezpiecznych z powodu niedoświetlenia miejsc w Warszawie powstała we współpracy z Urzędem Miasta i Komendą Stołeczną Policji. Decydujący głos
w sprawie lokalizacji nowych latarni będzie należał do warszawiaków. Do 10 maja mogą oni wskazywać wybrane miejsca na stronie internetowej www.oswieconawarszawa.pl, oddać głos w konkursie Gazety Stołecznej lub zadzwonić do Radia Złote Przeboje.

Na potrzeby akcji ComPress pozyskał patronaty medialne: Gazety Wyborczej, Radia Złote Przeboje, TVP3 i AMS oraz patronat Zarządu Transportu Miejskiego.
Oświecona Warszawa promowana jest w mieście przez billboardy i plakaty na słupach ogłoszeniowych oraz przez plakaty we wszystkich środkach komunikacji miejskiej:
w autobusach, tramwajach i metrze.

Patroni honorowi: Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy, Komenda Stołeczna Policji, Zarząd Transportu Miejskiego.

Patroni medialni: Gazeta Wyborcza, Radio Złote Przeboje, TVP3, AMS.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: ComPress dla Oświeconej Warszawy

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl