SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Coraz szybszy internet

Sieć kablowa Multimedia Polska z bardzo szybkim internetem

W czterech kolejnych miastach - Gorzowie Wlkp., Lublinie, Olsztynie i Toruniu - będzie można korzystać z nowych usług internetowych oferowanych przez Multimedia Polska. Od 1 stycznia 2004r. abonenci będą mieli do wyboru nowe prędkości przesyłu danych: 512 Kbit/s -Maxmedia i 768 Kbit/s - Maxmedia Plus. Tym samym miasta te dołączyły do grupy sześciu w sieci Multimedia Polska z bardzo szybkim internetem. Już od pół roku jest on oferowany w Kaliszu i Gdyni.

Dzięki usłudze Maxmedia i Maxmedia Plus dostęp do zasobów światowej sieci jest nie tylko bardzo szybki, ale także w pełni pozwala na korzystanie z ich atrakcji. Ściągnięcie filmu czy przegranie utworu muzycznego nie będzie stanowiło problemu.

Nową usługę internetową powinni sobie cenić zwłaszcza użytkownicy indywidualni wykorzystujący łącza tylko do swoich potrzeb. W ramach obu usług otrzymają miejsce na serwerze Multimediów do zamieszczenia własnej strony www i kont e-mailowych.

Ceny miesięcznego abonamentu:
Maxmedia - 512 Kbit/s - 145 zł
Maxmedia Plus - 768 Kbit/s - 199 zł
Aktywacja - 99 zł, a w okresie promocji 1 zł.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Coraz szybszy internet

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl