SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Polskie zabójczynie” wracają na Crime+Investigation Polsat

„Polskie zabójczynie” powracają. Siódmy sezon oprodukcji zgłębiającej najmroczniejsze polskie sprawy, w których sprawczyniami okazują się kobiety, będzie nadawany w środy o godz. 21.00 na Crime+Investigation Polsat.

Dlaczego kobieta potrafi zabić inną kobietę? Czemu morduje męża? Dlaczego posuwa się do pozbawienia życia bezbronne dzieci? „Polskie zabójczynie” prezentują sprawy, które elektryzowały opinię publiczną w całym kraju. Opowieści o kobietach, które dopuściły się najpodlejszych czynów uzupełnione są o inscenizacje oraz wypowiedzi osób zaangażowanych w poszczególne sprawy – funkcjonariuszy organów ścigania, psychologów, dziennikarzy.

- Od ponad 10 lat konsekwentnie produkujemy oryginalne programy na antenę Crime+Investigation Polsat. Kluczem do ich sukcesu jest to, że opowiadają o prawdziwych wydarzeniach. Do produkcji podchodzimy bardzo rzetelnie mając na uwadze, że dotykamy bardzo delikatnej materii – ludzkich emocji, tragedii. Stawiamy na rozmowy z ekspertami i osobami zaangażowanymi w dane śledztwo. W siódmym sezonie »Polskich zabójczyń« poznamy kolejne sprawy kobiet, które zdecydowały się zabić, a ich ofiarami są mężowie, matki, a nawet dzieci - mówi Agnieszka Kubiak, dyrektor ds. lokalnych produkcji i kreacji A+E Networks.

W pierwszym odcinku siódmego sezonu stacja wraca do sprawy z województwa lubelskiego. Justyna K. (29 l.), absolwentka technikum weterynaryjnego, wielbicielka zwierząt, szczególnie psów i koni, oraz jej partner, Krzysztof Ł. (51 l.), były policjant, mieszkają w spokojnej wsi Wierzchowiska Pierwsze. Jednak od pewnego czasu ich życie naznaczone jest nadużywaniem alkoholu oraz kłótniami. Dodatkowo, pewnego dnia w niewyjaśnionych okolicznościach giną dwa ukochane psy Justyny, co sprawia, że kobieta postanawia za wszelką cenę wyjaśnić tę zagadkę i odnaleźć zaginione zwierzęta.

Producentem nadzorującym ze strony A+E Networks jest ponownie Agnieszka Kubiak, natomiast za produkcję programu odpowiada firma Film Office.

Emisja cyklu w środy o 21.00 począwszy od 17 kwietnia br. 

Serial obecny jest na antenie stacji od 2017 roku.

Dołącz do dyskusji: „Polskie zabójczynie” wracają na Crime+Investigation Polsat

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl