SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Cyfrowy Polsat i Plus ze wspólną ofertą, CP zamyka swoją telefonię

W kwietniu Cyfrowy Polsat i Polkomtel (operator marki Plus) zaczną sprzedawać wzajemnie swoje usługi i nową ofertę łączoną. Jednocześnie Cyfrowy Polsat przestanie aktywnie oferować usługi telefoniczne jako wirtualny operator.

Cyfrowy Polsat i Plus ze wspólną ofertą, CP zamyka swoją telefonię

Cyfrowy Polsat zaoferuje swoim abonentom specjalną ofertę usług telefonicznych Polkomtela, a klienci Polkomtela będą mogli skorzystać z dedykowanej im oferty telewizyjnej w Cyfrowym Polsacie. Natomiast osoby niekorzystające dotychczas z usług żadnej z tych firm będą mogli kupić ofertę łączoną. Ponadto standardowe oferty Polkomtela zostaną wprowadzone do sieci sprzedaży Cyfrowego Polsatu - i odwrotnie.

- W obliczu licznych aliansów i partnerstw strategicznych na rynku medialno-telekomunikacyjnym Polkomtel od dawna był dla nas naturalnym potencjalnym partnerem biznesowym - argumentuje Dominik Libicki, prezes Cyfrowego Polsatu. - Celem naszych wspólnych działań jest osiągnięcie synergii zarówno w obszarze sprzedaży, jak i oferty - dodaje Tobias Solorz, członek zarządu Polkomtela.

Przypomnijmy, że pod koniec ub.r. Polkomtel został kupiony przez holding Zygmunta Solorza-Żaka, do którego od początku swojej działalności należy Cyfrowy Polsat.

>>> Cyfrowy Polsat kupił telewizję internetową ipla za 150 mln zł

W związku ze współpracą sprzedażowo-ofertową z Polkomtelem Cyfrowy Polsat przestanie aktywnie oferować usługi telefonii komórkowej jako wirtualny operator (MVNO). Na koniec ub.r. firma miała 143 tys. klientów tej usługi. - Zaproponujemy tym abonentom odpowiednie oferty Polkomtela, natomiast jeżeli nie będą chcieli z tego skorzystać, będziemy ich utrzymywać aż do końca ich umów - opisuje Dominik Libicki. - Własnej oferty telefonicznej nie będziemy już jednak sprzedawać, a infrastrukturę do jej utrzymania wykorzystamy do obsługi usług internetowych - zapowiada.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Cyfrowy Polsat i Plus ze wspólną ofertą, CP zamyka swoją telefonię

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
bobek
zapowiada się ciekawie
8 8
odpowiedź
User
mykietyn
Wspólna multioferta Cyfrowego Polsatu i Plusa to będzie kolejny krok po wprowadzeniu telewizji mobilnej. Wycofanie osobnej oferty telefonicznej Cyfrowego Polsatu wydaje się w tym kontekście ruchem oczywistym.
8 8
odpowiedź
User
andrew
"bobek" napisał(a): zapowiada się ciekawie

No i co koledzy naganiacze, jeszcze wczoraj pisaliście jak to wspaniale, ze w CP mozna miec wszystko razem w pakiecie. To byla oczywsta bzdura i wladze CP zdaly sobie z tego sprawe.
Nie bedzie 20 gr za wpis.
8 8
odpowiedź
User
hgw765
OMG. Co za frajerzy... A TW - gnojku, wybrałeś odpowiednio. D..pę tez sprzedajesz tak dziadowsko? Masz k...a klientów? OMG!!!
8 8
odpowiedź