SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Damian Ziąber rzecznikiem prasowym Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego

Z początkiem kwietnia br. Damian Ziąber, ostatnio dyrektor komunikacji korporacyjnej Grupy PZU objął stanowisko rzecznika prasowego Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego, który zajmuje się m.in. wypłatą odszkodowań związanych z wypadkami samochodowymi.

Damian ZiąberArticle

Do jego obowiązków będzie należało między innymi prowadzenie komunikacji z mediami.

Małgorzata Ślepowrońska, prezes zarządu Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego, komentując powołanie nowego rzecznika prasowego, podkreśla jego doświadczenie na rynku ubezpieczeniowym. - Cieszymy się, że Damian Ziąber dołączył do zespołu UFG. Cenię jego doświadczenie, które budował od lat w zakładach ubezpieczeń i jestem przekonana, że wspomoże nas w prowadzeniu efektywnej komunikacji z rynkiem ubezpieczeniowym i innymi interesariuszami Funduszu - dodaje.

Damian Ziąber przez ostatni rok był rzecznikiem prasowym i dyrektorem komunikacji korporacyjnej Grupy PZU (zastąpił go Piotr Bugajski), a jego wcześniejsze doświadczenie w branży ubezpieczeniowej obejmuje pracę  m.in. dla Prudential w Polsce i pierwszego polskiego ubezpieczyciela w modelu direct – Link4.

Komunikacją i budowaniem relacji z mediami zajmuje się od niemal 20 lat, zaś z branżą finansową i ubezpieczeniową związany jest od 2006 r. W swojej karierze był również jednym z pierwszych rzeczników klientów w Polsce w sektorze finansowym.

Damian Ziąber jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, studiował również w Europejskim Instytucie Uniwersyteckim we Florencji i Quadriga University w Berlinie.

Dołącz do dyskusji: Damian Ziąber rzecznikiem prasowym Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
lol
...Naprawdę? Już nie potraficie zdjęcia dociąć????
odpowiedź
User
Uboit
Poznałem. Człowiek bez właściwości...
odpowiedź
User
Ubezpieczeniowiec
Poznałem. Człowiek bez właściwości...
...a dokładniej? Z branży pytają :)
odpowiedź