SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Danuta Skarbek: z Lionbridge do Hypermedia linked by Isobar

Danuta Skarbek objęła w firmie Hypermedia linked by Isobar (należącej do holdingu marketingowego Dentsu Aegis Network Polska) funkcję head of enterprise project management office. Wcześniej pracowała m.in. w firmie Lionbridge.

Article

Skarbek będzie odpowiadać za uspójnienie procesów jakościowych obecnych w Hypermedia i Dentsu Aegis Network Polska. Ponadto będzie zajmować się wprowadzeniem najlepszych metodyk realizacji coraz bardziej złożonych projektów i programów oraz rekomendowaniem wdrożenia i standaryzacji narzędzi wspierających zarządzanie globalnymi projektami w ramach całego holdingu. Będzie przy tym współpracować z regionalnym pionem badań i rozwoju Dentsu Aegis Network w Warszawie.

Objęte przez nią stanowisko head of enterprise project management office to nowo utworzona funkcja.

Wcześniej Danuta Skarbek pracowała w amerykańskiej spółce lokalizacyjnej Lionbridge, gdzie stworzyła dział zarządzania projektami, obecnie składający się ze 160 osób. Ogółem od ponad 16 lat zajmuje się tworzeniem i zarządzaniem zespołami projektowymi. Pracuje zgodnie ze standardami PMP, Agile i Lean Six Sigma, jest też dyplomowanym coachem.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Danuta Skarbek: z Lionbridge do Hypermedia linked by Isobar

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl