SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Dariusz Andrian na drugą kadencję prezesem Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR

Dariusz Andrian, CEO VMLY&R Poland został wybrany na drugą kadencję na prezesa zarządu Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR. - Wierzę, że SAR z ogromnym dorobkiem w zakresie edukacji, będzie jeszcze większym wsparciem w budowaniu potrzebnych kompetencji niezbędnych do rozwoju biznesu. Właśnie na tym kierunku chciałbym skupić nasz zespół w kolejnej kadencji - komentuje Andrian.

Dariusz AndrianArticle

Dariusz Andrian po raz pierwszy został wybrany na prezesa SAR w czerwcu 2018 roku, zastępując Szymona Gutkowskiego z DDB Warszawa. Andrian z branżą reklamową związany jest 20 lat. Pracował m.in. w DDB i McCann. Od 2008 roku współtworzył jako partner i dyrektor generalny Grupę Heureka, która po akwizycji WPP i VML stała się największym europejskim biurem amerykańskiej agencji VML.

- Pierwsza kadencja na stanowisku prezesa w Stowarzyszeniu pozwoliła mi spojrzeć z szerszej perspektywy na naszą branżę i lepiej zrozumieć jej potrzeby. To niebywały przywilej znaleźć się w gronie najlepszych praktyków, którzy chętnie wymieniają się doświadczeniami, tworzą standardy i najlepsze praktyki. Z zadowoleniem patrzę na to, jak wspólnymi siłami nasza organizacją aktywnie działa w obszarze integracji i reprezentacji branży, dbając nie tylko o promowanie efektywnej komunikacji, ale także o dialog i dobre praktyki. Pandemia wyzwoliła proces długotrwałych zmian na rynku. Wierzę, że SAR z ogromnym dorobkiem w zakresie edukacji, będzie jeszcze większym wsparciem w budowaniu potrzebnych kompetencji niezbędnych do rozwoju biznesu. Właśnie na tym kierunku chciałbym skupić nasz zespół w kolejnej kadencji - komentuje Dariusz Andrian.

Wybory do władz SAR

Podczas tegorocznego obiegowego walnego zgromadzenia odbyły się także wybory uzupełniające do Zarządu, Rady Nadzorczej oraz Sądu Koleżeńskiego.

Dariusz Andrian, VMLY&R, Marcin Jeziorski, Scholz & Friends, Maciej Waligóra, Gutenberg Networks Warszawa, Piotr Piętka, Publicis Media Poland, zostali wybrani na kolejną kadencję w zarządzie SAR, a od tego roku dołączy do niech Ewa Wolska–Rzewuska (Saatchi & Saatchi).

Joanna Czekaj oraz Adrian Kawecki zostali wybrani do zarządu SAR w 2019 roku i kontynuują pierwszą kadencję. Anna Pańczyk z powodu objęcia stanowiska CEO londyńskiego oddziału Grey nie mogła dalej zasiadać w zarządzie Stowarzyszenia.  

Nowymi członkami Rady Nadzorczej zostali: Michał Kazimierczak (Heart&Brain) oraz Paweł Kastory (DDB Warszawa). Marcin Gaworski (180heartbeats Jung v. Matt) oraz Izabela Albrychiewicz (GroupM) kontynuują drugą kadencję. Swoją kadencją zakończyła Katarzyna Łakińska z V&P Group oraz Igor Kaleński z BBDO Warszawa.

Zmienił się także skład Sądu Koleżeńskiego. Dołączyli do niego Stanisław Mencwel z Corporate Profiles Consulting oraz Maciej Korobacz z Just. Renata Wasiak–Sosnowska (Havas Media) oraz Jakub Bierzyński (OMD) kontynuują drugą kadencję. Kadencję zakończyły Anna Lubowska, Grażyna Skarżyńska (GOOD Company) oraz Zofia Sanejko (Universal McCann).

SAR to łącznie 193 członków zwyczajnych (osoby fizyczne) oraz 128 wspierających (agencje).

Dołącz do dyskusji: Dariusz Andrian na drugą kadencję prezesem Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
buhaha
Pierwsza kadencja na stanowisku prezesa w Stowarzyszeniu pozwoliła mi spojrzeć z szerszej perspektywy na naszą branżę i lepiej zrozumieć jej potrzeby. - CO ZA KOLEŚ OD NCZEGO. Orientował się i teraz w tej kadencji wie już gdzie jest bufet i toaleta, więc będzie dłużej w biurze. Wspominanie o czymś co nie zajmuje się DOKŁADNIE NICZYM jest wyjątkowo intrygującym newsem.
odpowiedź