SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Dobre warunki na stoku promują Wymarzone Konto Osobiste w Raiffeisen Polbanku (wideo)

Raiffeisen Polbank zaczął kolejną odsłonę kampanii reklamującej Wymarzone Konto Osobiste. Akcja, której głównym bohaterem jest aktor Paweł Orleański, została przygotowana przez firmy GPD Agency, Bomaye i Starcom.

Article

Nowy spot Wymarzonego Konta Osobistego rozgrywa się na stoku narciarskim. Jeden z narciarzy spada z orczyka, co symbolizuje koniec atrakcyjnych warunków prowadzenia konta w jego banku. Tymczasem klienci Raiffeisen Polbanku mogą bez ograniczeń korzystać z wygodnego wyciągu.

Aktor Paweł Orleański, od prawie roku ambasador marketingowy Raiffeisen Polbanku, w reklamie wylicza zalety promowanego konta, m.in. bogaty pakiet dodatkowych usług za darmo oraz oprocentowanie wszystkich środków. - Zakładamy, że zintegrowanie kanałów komunikacji i silny, jednoznaczny przekaz, skupiony wokół unikalnych benefitów promowanego produktu, również tym razem pozwolą na efektywne dotarcie do grupy docelowej. Chcemy uświadomić klientom fakt, że w Raiffeisen Polbanku - w odróżnieniu od innych instytucji finansowych - mogą liczyć na niezmiennie atrakcyjną, wiarygodną ofertę, lojalne i partnerskie traktowanie oraz wygodę w korzystaniu z produktów bankowych - opisuje Małgorzata Wasiuk, dyrektor ds. marketingu w banku.

Jesienią ub.r. Raiffeisen Polbank reklamował rachunek Wymarzony Cel, natomiast Wymarzone Konto Osobiste było promowane wiosną ub.r.

Akcja reklamowa jest prowadzona w telewizji, internecie, radiu oraz oddziałach Raiffeisen Polbanku (materiały BTL). W telewizji potrwa siedem tygodni.

Kreację wszystkich reklam przygotowała agencja GPD Agency. Spot telewizyjny wyreżyserował Łukasz Kośmicki, a produkcją zajął się dom produkcyjny Bomaye. Za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Starcom.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Dobre warunki na stoku promują Wymarzone Konto Osobiste w Raiffeisen Polbanku (wideo)

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
j
Tego aktora to ja z galileo kojarzę jedynie. Może jakbym oglądał seriale, ale on tam też chyba za tło robił. Na pewno takie samo drewniane aktorstwo reprezentuje jak w tej reklamie.
8 8
odpowiedź
User
Mumin
Gdzie znajduje się taki stok?
8 8
odpowiedź
User
Patryk
Haha, spoko reklama. Upadek pozorowany. Wybrali fajne miejsce, też bym się tam wybrał i czekam, aż zdradzą. Pewno szperają w internetach. Co do konta też posiadam u nich i od dawna mają takie ceny.
8 8
odpowiedź
User
Nika
Haha, spoko reklama. Upadek pozorowany. Wybrali fajne miejsce, też bym się tam wybrał i czekam, aż zdradzą. Pewno szperają w internetach. Co do konta też posiadam u nich i od dawna mają takie ceny.
Czyli, że stałą opłata obowiązuje? przy obecnych zmianach i podwyżkach też?
8 8
odpowiedź