SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

'Documentny outsourcing'

Pierwsza kampania reklamowa firmy ArchiDoc świadczącej usługi kompleksowego zarządzania dokumentami.

ArchiDoc z początkiem kwietnia b.r. rozpocznie kampanię reklamową – pierwszą tak szeroką kampanię, realizowaną przez firmę tego sektora rynkowego. Działania reklamowe, prowadzone pod hasłem „Documetny outsourcing”, będą skoncentrowane na sektorach bankowym, finansowym i ubezpieczeń. Kampania obejmie prasę gospodarczą oraz Internet i potrwa dwa miesiące.

          

Kampania „Documentny outsourcing” ma na celu budowę wizerunku ArchiDoc jako lidera rynku zarządzania dokumentami a zarazem jedynej firmy, która świadczy pełne usługi w tym zakresie. „Działania reklamowe to kolejny etap w procesie re-brandingu naszej firmy”, mówi Anna Zawadzka, Marketing Manager ArchiDoc. „Po zmianie nazwy z Archiwa Śląskie na ArchiDoc, pragniemy zaznajomić rynek z naszą nową identyfikacją wizualną oraz rozpocząć budowę wizerunku firmy jako nowoczesnej, elastycznej, dynamicznie rozwijającej się i świadczącej usługi w oparciu o najnowocześniejsze technologie dostępne na polskim rynku”.

Kolejnym celem działań reklamowych jest stworzenie świadomości marki ArchiDoc wśród osób poszukujących rozwiązań z dziedziny outsourcingu, archiwizacji danych i obiegu dokumentów. Grupą docelową kampanii są prezesi, dyrektorzy finansowi, dyrektorzy administracyjni dyrektorzy IT z największych przedsiębiorstw działających na polskim rynku, które obsługują klienta masowego i generują dużą ilość dokumentów. Działania reklamowe będą koncentrowały się głównie na sektorach bankowości, finansów i ubezpieczeń.

Kampania będzie prowadzona w kwietniu i maju b.r. Obejmie prasę gospodarczą – dzienniki (Gazeta Prawna, Puls Biznesu), tygodniki (Gazeta Bankowa, Gazeta Finansowa) oraz miesięczniki (Forbes). Reklamy pojawią się także w prasie specjalistycznej – tytułach Computerworld, Outsourcing Magazine i MSI. Równolegle będzie prowadzona kampania internetowa – kampania banerowa w portalach businessowych, branżowych serwisach bankowych i ubezpieczeniowych (m.in. bankier.pl, expander.pl, money.pl, banki.pl) oraz stronach internetowych prasy gospodarczej (pb.pl, rp.pl), działania z zakresu web positioning dla strony www firmy oraz boksy sponsorowane dla wybranych słów.

Kreacje kampanii przygotowała Hanna Bartosik z agencji Fresh Media. Planowanie i zakup powierzchni reklamowych zostały dokonane przez ArchiDoc we własnym zakresie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 'Documentny outsourcing'

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl