SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Dominika Figurska otwiera serwis parentingowy Dziecko i Figura

Aktorka Dominika Figurska uruchomiła serwis poświęcony wychowaniu dzieci i życiu rodzinnemu - Dziecko i Figura.

Article

Portal Dominiki Figurskiej dotyczy głównie tematyki rodzinnej. Jest podzielony na sekcje Dziecko, Wychowanie, Mama i Tata, Gotowanie i Zdrowie. W serwisie prezentowane są praktyczne porady i wskazówki, a także informacje ze świata nauki i treści rozrywkowe. Obecnie w portalu pracuje troje dziennikarzy i kilkoro współpracowników.

- Życie rodzinne nie jest mi obce - mówi Dominika Figurska - Jako mama piątki dzieci, wiem o czym mówię. Na portalu będę poruszała sprawy związane z rodziną m.in. wychowanie dzieci starszych i młodszych, macierzyństwo, a także jak zachować dobrą figurę – mówi inicjatorka projektu. Na co dzień Figurska wychowuje z mężem piątkę dzieci: Anastazję, Matyldę, Józefa, Piotra i Jana Pawła.

Launchowi serwisu towarzysz spot promocyjny oraz działania w social mediach.

Od października tego roku Figurska jest jedną z prowadzących programów „W tyle wizji” oraz „W tyle wizji extra”, współpracuje także z Telewizją Republika. W marcu tego  roku wzięła udział w kampanii Ministerstwa Edukacji Narodowej „Dobra szkoła”.  

Figurska jest absolwentką Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Obecnie gra w Teatrze Polskim we Wrocławiu.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Dominika Figurska otwiera serwis parentingowy Dziecko i Figura

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
hm
matka polska
8 8
odpowiedź