SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Dominika Michalak, Monika Górka-Kita i Katarzyna Kominek: z Kantara do IQS

Dominika Michalak, Monika Górka-Kita oraz Katarzyna Kominek przeszły do IQS z Kantar Polska. Zasiliły ilościowo-jakościowy zespół badawczy kierowany przez Jacka Młynarskiego.

Article

Dominika Michalak w IQS zajmuje stanowisko research managera. Posiada doświadczenie w realizacji i koordynacji badań mierzących efektywność komunikacji oraz wpływ poszczególnych kanałów komunikacji na pozycjęi kondycję marki. Przez ostatnie lata pracowała dla klientów z branży spożywczej, farmaceutycznej oraz beauty.

Monika Górka - Kita do IQS dołączyła na stanowisko research managera. Specjalizuje się w badaniach innowacji - głównie w testach produktów, konceptów, w badaniach U&A oraz w badaniach wizerunkowych. Główny obszar działania to rynek FMCG. Jest socjolożką z 18-doświadczeniem w branży badawczej.

Katarzyna Kominek w IQS objęła funkcję reasearch project managera. Kominek, socjolożka, w swojej dotychczasowej karierze odpowiadała za prowadzenie projektów badawczych dla klientów z sektora energetycznego oraz branży ciepłowniczej, finansowej i ubezpieczeniowej.

Dołącz do dyskusji: Dominika Michalak, Monika Górka-Kita i Katarzyna Kominek: z Kantara do IQS

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl