SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Dorota Tomas research & strategy director CEMA w BBC Studios

Dorota Tomas objęła nowo utworzone stanowisko research & strategy director na Europę Środkowo-Wschodnią, Afrykę i Bliski Wschód (CEMA) w BBC Studios - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Dorota Tomas; fot. BBC Studios Article

Tomas będzie odpowiedzialna za opracowywanie strategii, i dostarczanie narzędzi wspierających rozwój usług i marek BBC Studios ściśle współpracując z zespołem zarządzającym CEMA. Będzie zarządzać swoim zespołem z siedziby w Warszawie i raportować do Louise La Grange, SVP Branded Services w BBC Studios.

- Bardzo się cieszę, że Dorota poszerzy swoje kompetencje i obejmie kierownictwo nad badaniami i strategią w całym regionie CEMA. Jej doświadczenie, lokalna ekspertyza bardzo przyczyniły się do rozwoju naszego biznesu w Polsce, dlatego rozszerzenie jej zwierzchnictwa na cały region jest absolutnie uzasadnione - komentuje portalowi Wirtualnemedia.pl Louise La Grange, SVP branded services w BBC Studios

- Nasze zaangażowanie w zrozumienie widzów oraz kontekstu w którym działają nasi partnerzy biznesowi pozwala BBC Studios tworzyć usługi stawiające potrzeby odbiorców w samym ich centrum. Utworzenie zespołu ds. badań i strategii dla całego regionu CEMA odzwierciedla nieustanne dążenie BBC Studios do dostarczania światowej klasy produktów dostosowanych do odbiorców na całym świecie. Cieszę się, że mogę współtworzyć tę nową strukturę - dodaje Dorota Tomas.

Dorota Tomas dołączyła do BBC Studios (wówczas BBC Worldwide) w 2014 roku, a w ostatnim czasie była odpowiedzialna za wspieranie rozwoju biznesu w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Dorota Tomas research & strategy director CEMA w BBC Studios

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Fan
Bawo Dorota!
1 0
odpowiedź
User
fan
Bawo Dorota!
Brawo! :)))
1 0
odpowiedź
User
zabka
Brawo!
1 0
odpowiedź
User
Fanka
Well deserved :-). Gratulacje, Dorota
1 0
odpowiedź
User
eee
Po jakiemu to?
0 0
odpowiedź