SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Edipresse wprowadza nową strukturę działu wydawniczego, odchodzi Magdalena Modrzewska

Od 1 września br. w Edipresse Polska zmienia się struktura organizacyjna spółki - w miejsce dotychczasowych dyrektorów wydawniczych zostanie powołanych pięciu dyrektorów zarządzających, odpowiedzialnych za poszczególne obszary biznesowe. Z firmy odchodzi Magdalena Modrzewska, pełniąca dotąd funkcję dyrektor wydawniczej platformy pism luksusowych i o gwiazdach.

Article

- Zmiana nazwy stanowiska na dyrektor zarządzający znacznie lepiej odzwierciedla samodzielną i kompleksową rolę osób odpowiedzialnych za całościową strategię rynkową i procesy biznesowe w ramach swoich segmentów - wyjaśnia Alicja Modzelewska, dyrektor generalna Edipresse Polska.

Odpowiadająca dotychczas za platformę poradnikową Ewa Redel-Bydłowska skupi się na zarządzaniu spółkami zależnymi P&P i Lincoln oraz działalnością w zakresie mobile marketingu. W obszarze jej odpowiedzialności pozostają również kwestie związane z dystrybucją oraz zakupem papieru. Ewa Redel-Bydłowska dodatkowo zajmie się nowymi projektami i akwizycjami mającymi na celu przyspieszenie rozwoju spółki.

Agnieszka Smit będzie zarządzać multimedialną platformą poradnikową i parentingową, w skład której wejdą zarówno pisma „Przyjaciółka”, „Pani Domu”, „Poradnik Domowy”, „Be Active”, „Mamo to ja”, „Twoje Dziecko”, a również serwisy internetowe: polki.pl, gotujmy.pl wraz z ilewazy.pl oraz babyonline.pl i Grupa Pomocni (w tym niania.pl).

Agnieszka Wicher-Szczesna stanie na czele multimedialnej platformy luksusowej i o gwiazdach. W zarządzanym przez nią portfolio znajdą się tytuły prasowe: „Party”, „Flesz”, „Viva!” i „Uroda Życia” oraz serwisy internetowe - party.pl, viva.pl, wizaz.pl.

Działem kolekcji tak jak do tej pory kierować będzie Małgorzata Franke, a działem książek - Iga Rembiszewska. Zastępcą dyrektora zarządzającego segmentu magazynów true stories będzie Agnieszka Łubiarz.

Z Edipresse Polska po 14 latach odchodzi Magdalena Modrzewska, pełniąca dotąd funkcję dyrektor wydawniczej platformy pism luksusowych i o gwiazdach.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Edipresse wprowadza nową strukturę działu wydawniczego, odchodzi Magdalena Modrzewska

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
@ON
No kochane, jak się czuje firma która tonie?
Niedobrze? To dobrze!
odpowiedź
User
Obserwator
Coraz więcej zarządzających garstką dziennikarzy, którym pracy przybywa, a zarobki się tnie.
odpowiedź
User
gość
Zmiana struktury lekiem na całe zło! Naiwniary.
odpowiedź