SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Edyta Herbuś nie dołączy do „Dancing with the Stars”. Polsat czeka na powrót do zdrowia Michała Malitowskiego

Wbrew doniesieniom mediów Edyta Herbuś nie będzie jurorem w dziewiątej edycji „Dancing with the Stars” - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. - Nie mamy w planach zapraszania do programu czwartego jurora, na miejsce Michała Malitowskiego - informuje nas Ewa Wojciechowska, szef działu PR Telewizji Polsat.

Michał Malitowski; fot. Telewizja PolsatArticle

W piątek, 1 marca br. o godz. 20.05 Telewizja Polsat pokazała pierwszy odcinek nowej edycji widowiska „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. W realizowanym na żywo show nie pojawił się Michał Malitowski, który pełni w nim funkcję jurora. Na początku odcinka Paulina Sykut-Jeżyna, jedna z prowadzących program, poinformowała o absencji Malitowskiego. Przekazała również informację, że juror nie pojawił się w programie z powodu kontuzji.

Malitowski nie był obecny również w drugim odcinku tanecznego show, a na chwile obecną nie wiadomo czy weźmie udział w tej edycji „Tańca z gwiazdami”. Agata Laskowska, menadżerka Michała Malitowskiego tydzień temu informowała portal Wirtualnemedia.pl, że jeśli stan zdrowia jurora pozwoli na powrót do show, to ostateczną decyzję w tym zakresie podejmą władze Telewizji Polsat. - Sytuacja zaskoczyła nas wszystkich, dlatego zrozumiem jeżeli stacja znajdzie zastępstwo na jego miejsce. Wszyscy jednak trzymamy kciuki za to, aby Michał jeszcze w tej edycji show przynajmniej gościnnie pojawił się na wizji - mówiła nam menadżerka Malitowskiego.

Tancerz na swoim profilu na Facebooku opublikował oświadczenie, w którym poinformował o tymczasowej rezygnacji z zawodowych zobowiązań.

W ostatnich kilku dniach plotkarskie media obszernie spekulowały, że Malitowskiego w „Dancing with the Stars 9” może zastąpić Edyta Herbuś (jesienią ub.r. była ona jurorem innego tanecznego projektu tego nadawcy - „World of Dance - Polska”).

Portal Wirtualnemedia.pl dowiedział się, że Telewizja Polsat nie poszukuje zastępstwa na miejsce kontuzjowanego jurora. Nadawca czeka na powrót do show Michała Malitowskiego, a do czasu pojawienia się go na wizji występy uczestników w „Dancing with the Stars 9” oceniać będzie trzech jurorów.

- Nie mamy w planach zapraszania do programu czwartego jurora, na miejsce Michała Malitowskiego - komentuje portalowi Wirtualnemedia.pl Ewa Wojciechowska, szef działu PR Telewizji Polsat.

Na chwilę obecną jeszcze nie wiadomo, kiedy Malitowski powróci do tanecznego widowiska.

Michał Malitowski to profesjonalny tancerz specjalizujący się w tańcu towarzyskim. M.in. jest on mistrzem świata par zawodowych w tańcach latynoamerykańskich. Z programem „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” związany jest od wiosny 2014 roku, czyli od pierwszej edycji realizowanej przez Telewizję Polsat. W jury nie zasiadł tylko w dwóch odcinkach show (m.in. z powodu narodzin córki), ale w obu przypadkach gościnnie zastąpiła go inna osoba. Pierwszy raz taka sytuacja miała miejsce 13 marca 2015 roku (w zamian za niego funkcję jurora pełnił Robert Kupisz), a po raz drugi - 11 marca 2016 roku (Stefano Terrazzino).

Malitowski z Telewizją Polsat związany jest od wiosny 2012 roku, kiedy to sprawował rolę jurora w „Got to Dance. Tylko taniec”. Jesienią ub.r. był również jurorem „World of Dance Polska”.

Obok Michała Malitowskiego w jury „Dancing with the Stars 9” zasiadają: Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski i Aleksandra Jordan. Show prowadzą: Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna.

Tym razem w tanecznym widowisku jako uczestnicy biorą udział: Dominika Tajner-Wiśniewska, Jakub Kucner, Daniel Kuczaj, Joanna Mazur, Justyna Żyła, Tamara Gonzalez Perea (znana jako Macademian Girl), Anna Jagodzińska, Paweł Dudek (Czadoman), Agnieszka Radwańska, Sebastian Stankiewicz, Mariusz Węgłowski oraz Tomasz Działowy.

Średnia widownia pierwszego odcinka „Dancing with the Stars 9”  wyniosła 3,05 mln osób. Przełożyło się to na 20,57 proc. udziału stacji w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 15,94 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 17,14 proc. w grupie 16-59. Przynajmniej przez 1 minutę produkcję obejrzało 6,77 mln osób w grupie 4+ (w 16-49 było to 2,31 mln, a w 16-59 - 3,36 mln).

Dołącz do dyskusji: Edyta Herbuś nie dołączy do „Dancing with the Stars”. Polsat czeka na powrót do zdrowia Michała Malitowskiego

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl