SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Emil Karewicz w kampanii „Stawka to życie. Zastawka to życie” (wideo)

Towarzystwo Kardiologiczne we współpracy z Europejską Asocjacją Przezskórnych Interwencji Sercowo-Naczyniowych (EAPCI), Europejskim Towarzystwem Kardiologicznym (ESC) i Asocjacją Interwencji Sercowo-Naczyniowych (AISN PTK) rozpoczęły społeczną kampanię pod hasłem „Stawka to życie. Zastawka to życie”. Jej ambasadorem został Emil Karewicz, aktor znany m.in. z serialu „Stawka większa niż życie”.

Article

Kampania ruszyła z początkiem sierpnia i potrwa do końca września. Jej celem jest zapoznanie osób po 70. roku życia oraz dzieci z zaletami i możliwościami, jakie daje zabieg przezcewnikowej implantacji zastawki aortalnej wśród osób niekwalifikujących się do leczenia chirurgicznego. Akcja ma również uświadomić, że zabiegi TAVI mogą nie tylko umożliwić chorym sprawne funkcjonowanie, ale także przedłużyć ich życie.

Twarzą kampanii został aktor Emil Karewicz. Działania obejmują emisję spotów w ogólnopolskich stacjach tv oraz w internecie. Ich uzupełnieniem są citylighty umieszczone na przystankach oraz plakaty i spoty w środkach komunikacji miejskiej.

Dodatkowo w sieciach aptek i placówek medycznych rozdawane są ulotki i eksponowane plakaty na temat akcji. Uruchomiono też stronę internetową ze szczegółowymi informacjami na temat akcji stawkatozycie.pl. W mediach społecznościowych na oficjalnych profilach akcji prezentowane są też materiały dotyczące kampanii i jej przebiegu.

Dołącz do dyskusji: Emil Karewicz w kampanii „Stawka to życie. Zastawka to życie” (wideo)

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
df
Hasło reklamowe - poziom gimbaza.
odpowiedź
User
Robson
Czy pokazują w TV również osoby po powikłaniach związanych z tym zabiegiem?
odpowiedź
User
Anta
Czy pokazują w TV również osoby po powikłaniach związanych z tym zabiegiem?

Przecież po każdej operacji mogą być powikłania, a z tego co wynika z informacji nie poddanie się takiego rodzaju zabiegowi skutkuje w większości przypadków śmiercią.
odpowiedź