SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Mrucon Group i Agencja Reklamowa Axel wygrały przetarg na obsługę Enea Operator

Spółka Enea Operator rozstrzygnęła przetarg na kompleksową obsługę reklamową. Do współpracy wybrała dwie firmy: Mrucon Group i Agencję Reklamową Axel.

Article

Enea Operator nie podała liczby i nazw pozostałych uczestników przetargu. Spółka nie ujawniła też kwot, jakie w złożonych ofertach zaproponowały uczestniczące w postępowaniu agencje. Nie określiła również wielkości budżetu, jaki zamierza przeznaczyć na obsługę reklamową.

Poinformowano jedynie, że wybrano oferty dwóch firm: Agencji Reklamowej Axel z Poznania oraz Mrucon Group z Lubonia.

Obie firmy będą zajmować się kompleksową obsługą reklamową spółki Enea Operator w zakresie ATL i BTL przez dwa lata od podpisania umowy. Będą odpowiadać m.in. za projekty reklam prasowych, outdoorowych, internetowych (w tym spotów), key visuale, ulotki, bannery, standy itp.

Z wybranymi firmami spółka podpisze tzw. umowy ramowe, co oznacza, że będzie im na bieżąco zlecać działania do realizacji.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Mrucon Group i Agencja Reklamowa Axel wygrały przetarg na obsługę Enea Operator

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl