SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Energy Events klientem All Hands Agency

Agencja All Hands rozpoczęła współpracę w zakresie usług mediowych z Energy Events, organizatorem m.in. cyklu imprez triathlonowych pod marką Triathlon Energy oraz polskiej edycji globalnego cyklu Challenge Family - Lotto Challenge Gdańsk.

Article

W ramach umowy agencja prowadzi na rzecz klienta działania z zakresu public relations oraz media relations. Będzie również współpracować z Energy Events w zakresie sprzedaży pakietów sponsorskich do organizowanych wydarzeń sportowych.

Współpraca rozpoczęła się w maju tego roku od obsługi mediowej wydarzenia "Lotto Challenge Gdańsk", którego organizatorem w Polsce jest Energy Events. Obsługę kontraktu z ramienia All Hands Agency prowadzi zespół pod kierownictwem Pawła Sławskiego - CEO All Hands.

Strony nie ujawniają długości kontraktu.

Energy Events to firma, która świadczy pełny zakres usług przy organizacji wydarzeń - od imprez sportowych po konferencje i sympozja. Aktualnie prowadzi cykl imprez sportowych pod marką Triathlon Energy - "Lotto Duathlon", "Lotto Triathlon Energy" oraz "MTB Energy". Jest również wyłącznym licencjobiorcą w Polsce marki triathlonowej "Challenge Family" w ramach której od 2 lat organizuje w Gdańsku trzydniowe zawody "Lotto Challenge Gdańsk".

Dołącz do dyskusji: Energy Events klientem All Hands Agency

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl