SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Equinox Polska poza ZenithOptimedia Group, ale z Sową i Kwitem

Dom mediowy Equinox Polska z początkiem roku zakończył współpracę z siecią ZenithOptimedia Group. Natomiast na początku lutego pracę rozpoczęli w nim Michał Kwit i Tomasz Sowa.

Equinox Polska poza ZenithOptimedia Group, ale z Sową i Kwitem

Equinox Polska przez wiele lat współpracował z ZenithOptimedia Group na zasadach zbliżonych do franczyzy, m.in. wspólnie kupując media. - Ta współpraca była dla Equinoxa bardzo udana, gwarantując mu miejsce w czołówce niezależnych domów mediowych w Polsce - przyznaje Dariusz Kowalski, prezes Equinox Polska. - Jednak mając na uwadze strategię oraz plany związane z rozwojem firmy jako w pełni niezależnej spółki, podjęliśmy decyzję o zakończeniu partnerstwa z ZOG - uzasadnia.

W związku z tym kadra kierownicza Equinox Polska została poszerzona o Michała Kwita (na zdjęciu z lewej) i Tomasza Sowę, którzy objęli stanowiska group account directorów. Obaj poprzednio pełnili taką samą funkcję w ZenithOptimedia Group. Kwit będzie odpowiadał za obsługę klientów, integrację strategiczną rozwiązań komunikacyjnych oraz rozwój narzędzi planerskich i badawczych. Natomiast Sowa będzie rozwijał usługi niedostępne jeszcze na polskim rynku, kierował rozwojem kompetencji strategicznych i nowoczesnych usług oraz wspierał pozyskiwanie nowych klientów.

- Stawiamy na działania z zakresu interactive i rozwój nowoczesnych, niestandardowych i kompleksowych usług - podkreśla Dariusz Kowalski. Oprócz niego, Michała Kwity i Tomasza Sowy w skład kadry zarządzającej Equinox Polska wchodzą dyrektor zarządzający Maciej Malec oraz head of interactive Jarosław Sosiński.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Equinox Polska poza ZenithOptimedia Group, ale z Sową i Kwitem

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Adam_sh
Tomek jest na zdjęciu............z lewej :)
8 8
odpowiedź
User
..
z taką kadrą kierowniczą to do piachu szybko pójdą
8 8
odpowiedź
User
przyjaciel z ZOG
A ja myślę że rozkręcą interes i wypłyną na szersze wody – powodzenia chłopaki!
8 8
odpowiedź