SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Ewa Wolska-Rzewuska general managerem w Saatchi&Saatchi IS

Ewa Wolska-Rzewuska, dotychczas co-managing director w agencji Saatchi&Saatchi IS objęła nowo utworzone stanowisko general managera - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl. Teraz samodzielnie zarządza agencją, z którą związana jest od początku 2018 roku.

Ewa Wolska-RzewuskaArticle

Ewa Wolska-Rzewuska dołączyła do agencji Saatchi&Saatchi IS na początku ub.r. Objęła stanowisko co-managing directora. Zarządzała agencją wspólnie z – pełniącymi identyczne funkcje -Konradem Dorabialskim i Krzysztofem Szymczakiem.Była odpowiedzialna w agencji za rozwój klientów w obszarze marketingu zintegrowanego, ATL i BTL.

Teraz Ewa Wolska-Rzewuska objęła stanowisko general managera. Jego utworzenie jest skutkiem zmian, jakie w ostatnim czasie wprowadzono w Publicis Groupe Polska, do której agencja należy.

W pierwszym kwartale tego roku nastąpiło bowiem pełne wdrożenie modelu Power of One. Oznacza to między innymi, że w ramach całej grupy zdefiniowaliśmy siedem obszarów kompetencyjnych, które będziemy integrować i rozwijać, by odpowiedzieć w ten sposób na kompleksowe potrzeby biznesowe klientów.

Jednym z tych obszarów jest Commerce, a odpowiada za niego Krzysztof Andrzejczak, chief commerce officer Publicis Groupe w Polsce, wspólnie z Konradem Dorabialskim i Krzysztofem Szymczakiem, w rolach general managerów.

Publicis Commerce tworzą agencje Digitas oraz &IS, które zatrudniają łącznie ponad 320 osób i na wielu międzynarodowych rynkach pracują dla globalnych klientów i partnerów sieciowych, takich jaki Publicis Sapient czy Performics, świadcząc dla nich kompleksowe usługi z zakresu eCommerce i komunikacji digitalowej.

Kolejnym z obszarów kompetencyjnych Publicis Groupe jest Creative&Content. Obszar ten, zarządzany przez Marka Gargałę, jako Operating Director Creative Resources Publicis Groupe Polska, tworzą agencje Saatchi&Saatchi, Publicis Worldwide, Leo Burnett oraz LiquidThread.

Po zmianach strukturalnych związanych z wdrożeniem modelu Power of One, Saatchi&Saatchi pozostaje fullservice'ową i w pełni zdigitalizowaną agencją, dostarczającą klientom rozwiązania biznesowe i komunikacyjne w środowisku omnichannel.
Zarządzanie agencją powierzono Ewie Wolskiej – Rzewuskiej. Agencja zatrudnia obecnie ponad 110 ekspertów takich dziedzin jak między innymi: strategia biznesowa, komunikacyjna, digitalowa, kreacja doświadczeń z markami i usługami na całej ścieżce konsumenta, creative tech, tworzenie contentu oraz aktywacje social media.Wśród jej klientów są m.in. C4, IKEA, Mercedes, Visa, GSK, bank Pekao S.A.

Poprzednio Ewa Wolska-Rzewuska przez 11 lat związana była z Havas Wordwide, a przez 4 lata z Dentsu Aegis Network, gdzie pełniła funkcje m.in. integrated directora i business development directora. Przed dołączeniem do Saatchi kierowała niezależną agencją kreatywną Sixstyone Yards, wcześniej była country head spółki Vice Media. Ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży reklamowej.

Dołącz do dyskusji: Ewa Wolska-Rzewuska general managerem w Saatchi&Saatchi IS

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Iwona S
Agencja zatrudnia obecnie ponad 110 ekspertów

Agencja zatrudnia 110 ekspertow :) Pamietam jak zatrudniala 2 razy tyle. Niewatpliwy sukces biznesowy, kolejny w grupie Publicis :)
odpowiedź
User
xxx
Agencja zatrudnia obecnie ponad 110 ekspertów

Agencja zatrudnia 110 ekspertow Pamietam jak zatrudniala 2 razy tyle. Niewatpliwy sukces biznesowy, kolejny w grupie Publicis


Czytaj ze zrozumieniem. 320 osób przeszło do PC.
odpowiedź