SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Fakt” z nowym magazynem truestories: „Linie życia”. Odbiorcami kobiety 50+

Począwszy od wtorku, 25 maja, dziennik „Fakt” (Ringier Axel Springer Polska) będzie ukazywał się z nowym tygodnikiem pt. „Linie życia”. Magazyn zawierał będzie historie z życia, jego redaktor prowadzącą została Marta Nowik.

Article

„Linie życia” będą liczyły 28 stron, pojawiać się też będą stałe sekcje: „Szczęśliwym trafem”, „Ze starego albumu”, „Rodzinne perypetie”, „Nie do wiary”, „Prawdziwy przyjaciel”, „Życie zaczyna się po pięćdziesiątce”. Na łamach ukazywać ma się też powieść w odcinkach opisująca perypetie lekarzy i ich pacjentów, pt. „Przychodnia Łagodnych”.

- Pandemia pokazała, że lubimy czytać, interesujemy się zdrowiem, szukamy inspiracji do zmian w życiu, chętnie angażujemy się w sprawy społeczne. Stąd pomysł na „Linie życia”, magazyn o profilu truestories, z historiami napisanymi z dużą dbałością o polskie realia i aktualną sytuację - zapowiada Marta Nowik, redaktor prowadząca.

 

Pismo kierowane jest głównie do kobiet 50+. Tygodnik „Linie życia” będzie dołączany we wtorki do części nakładu „Faktu” i sprzedawany wraz z dziennikiem w cenie 3,80 zł. Nakład - 65 tys. egzemplarzy.

Średnie rozpowszechnianie płatne razem „Faktu” w lutym br. wyniosło  68 604 egz., o 20,63 proc. mniej niż w analogicznym okresie rok wcześniej - pokazują dane Polskich Badań Czytelnictwa „Audyt ZKDP”, udostępnione przez PAP.  Z kolei w kwietniu br. serwis Fakt.pl notował 8,65 mln użytkowników, co dało 29,63 proc. zasięgu.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Fakt” z nowym magazynem truestories: „Linie życia”. Odbiorcami kobiety 50+

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Janek
Fakt jest coraz gorzej zarządzany. I to jest fakt. Gazeta jest nudna, brakuje tematów. Co więcej, widać jedną linię polityczną. Klienci ewidentnie nie życzą sobie takiego produktu, stąd ciągłe dynamiczne i dwucyfrowe spadki. I nawet dodawanie tego magazynu nic nie zmieni. Bo jeśli chodzi o gazety jedynym remedium jest wolność słowa, której w RASP brakuje.
7 2
odpowiedź
User
Ola
czytelnicy Faktu nie czytają ale oglądają obrazki. Po co im długaśne trustorisy?
7 1
odpowiedź
User
Dzień dobry
Ko ko rozwala redakcję ale z tymi 68 tysiącami w końcówce jednak przegieliscie
6 0
odpowiedź