SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Filip Memches ponownie zatrudniony w Polskim Radiu 24, będzie prowadził audycje

Filip Memches wraca na antenę Polskiego Radia 24, gdzie poprowadzi rozmowy publicystyczne i program „Z duszą czy bez” - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Z dziennikarzem zawarto nową umowę o pracę.

Filip Memches, fot. Polskie Radio Article

Memches stracił pracę w PR24 po tym, jak zaprosił do udziału w audycji Jana Hartmana. Przeciwko takiemu postawieniu sprawy protestowali dziennikarze, a przewodniczący Rady Mediów Narodowych Krzysztof Czabański poprosił o wyjaśnienia prezesa Polskiego Radia - Jacka Sobalę. Po liście od Czabańskiego, Sobala zaprosił zwolnionego dziennikarza do siebie i zaproponował powrót na antenę.

W niedzielę, 28 maja, Filip Memches znów poprowadził w Polskim Radiu 24 swoją audycję, „Z duszą czy bez”. Dyrekcja Polskiego Radia w toku rozmów z dziennikarzem zadecydowała, że Memches poprowadzi jeszcze - oprócz swojej autorskiej, niedzielnej audycji - rozmowy publicystyczne. - Będzie je prowadził w paśmie godz. 10-16 - co drugi dzień w tygodniu - informuje Wirtualnemedia.pl Małgorzata Kaczmarczyk, rzecznik prasowy PR. Najbliższe takie pasmo Memches poprowadzi w czwartek, 1 czerwca, między godz. 13-16.

We wtorek nie było jeszcze pewne, że z dziennikarzem została już podpisana kolejna umowa. - Za wcześnie jeszcze, by mówić szczegółowo o sprawach kadrowych - powiedziała nam Małgorzata Kaczmarczyk. W środę po południu dowiedzieliśmy się, że z dziennikarzem zawarto nową umowę o pracę.

Pod koniec kwietnia br. zmienił się dyrektor Polskiego Radia 24: Tomasza Kuca zastąpił Paweł Badzio. Natomiast kilka dni temu zarząd Polskiego Radia na wicedyrektora stacji powołał Roberta Tekielego, odwołując z tej funkcji Krzysztofa Gottesmana

Według badania Radio Track od lutego do kwietnia br. Polskie Radio 24 miało 0,4 proc. udziału w rynku słuchalności.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Filip Memches ponownie zatrudniony w Polskim Radiu 24, będzie prowadził audycje

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
YKK
Na tym polega różnica w wyrzucaniu "swoich" i "ich". "Swoich" wywala się na tydzień, "tamtych" na minimum cztery lata.
22 12
odpowiedź
User
k.l.
Ten koleś, co prowadzi pasmo po 16-tej jest koszmarny. Stawia tezy i sam ich broni. Po co mu goście? Może ktoś mu wyjaśni rolę dziennikarza?
20 11
odpowiedź
User
Maciej konserwatywny
Szkoda, że większość komentarzy tutaj to komentarze lewackie... Zaczyna to już być nudne i męczące do czytania. Nie mam już ochoty nikomu tutaj tłumaczyć, że media publiczne są od propagowania konserwatywnych wartości. Mam dość i szkoda mojego czasu... Równie dobrze mógłbym to tłumaczyć ścianie i zrozumiałaby tyle samo, czyli nic...

Zapamiętajcie ten dzień: 31 maja 2017 roku, godzina 13:20 - mój OSTATNI wpis na tym forum!

ŻEGNAM!
14 19
odpowiedź
User
Lewak i ateista
Bez obaw, Maciej konserwatywny jeszcze wróci. W ostatnich miesiącach już kilka razy hucznie żegnał się z tym forum i zawsze wracał. Tym razem na pewno będzie podobnie. Minie kilka dni, tygodni i Maciej znowu będzie pisał. Być może dla niepoznaki ukryje się pod jakimś kobiecym nickiem, ale i tak go poznamy po jakże oryginalnym stylu wypowiedzi.
13 11
odpowiedź
User
Ile tego?
WM co chwila pisze o tym PiSowskim polityku Memchesie. Już dajcie spokój, wiemy, czytamy, znamy. Za dużo już tego. Cxy wy go promujecie. To jednostronne politycznie.
9 9
odpowiedź