SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

First Aid Communication dla Gedeon Richter Polska

Agencja First Aid Communication przejmuje komunikację oraz koordynację projektu „Zdrowa Ona” oraz będzie odpowiedzialna za kolejną, 3. edycję ogólnopolskiej kampanii "W kobiecym interesie". Oba projekty przygotowała firma farmaceutyczna Gedeon Richter Polska. First Aid Communication wybrano w przetargach.

Od stycznia 2021 r. First Aid Communication odpowiada za rozwijanie projektu „Zdrowa Ona” zainicjowanego przez firmę Gedeon Richter Polska

W ramach akcji w internecie publikowane są materiały edukacyjne oraz opracowania obejmujące najnowsze zagadnienia w obszarze zdrowia kobiet związane m.in. z ginekologią, urologią, psychologią oraz psychiatrią. Materiały są przygotowywane we współpracy  ekspertami.

Kampania "W kobiecym interesie"

Natomiast "W kobiecym interesie" to kampania, którą Gedeon Richter Polska rozpoczęła w 2019 roku. Projekt ten powstał w odpowiedzi na wyniki raportu Najwyższej Izby Kontroli pt. „Dostępność świadczeń ginekologiczno-położniczych finansowanych ze środków publicznych na terenach wiejskich. Lata 2016-2017” , który wskazał na brak równego dostępu do ambulatoryjnych świadczeń ginekologiczno-położniczych na terenach gmin wiejskich i miejsko-wiejskich. Jednocześnie badania opinii publicznej ukazały szereg barier psychologicznych, które powstrzymują kobiety przed regularnymi badaniami . Epidemia koronawirusa w ubiegłym roku jeszcze pogłębiła tę tendencję.

Celem kampanii jest zachęcanie Polek do regularnych badań ginekologicznych i edukacja nt. znaczenia kompleksowej profilaktyki ginekologicznej kobiet w różnych grupach wiekowych. Głównym elementem kampanii jest akcja bezpłatnych konsultacji lekarskich i badań profilaktycznych w zakresie ginekologii pod hasłem „(Z)Badaj się w kobiecym interesie”.

Agencja First Aid Communication była odpowiedzialna za realizację tego projektu i nagłośnienie go w mediach w poprzednich dwóch edycjach.

- Bardzo nas cieszy rozszerzenie obszaru współpracy z Gedeon Richter Polska o kolejny projekt. Jako agencja, w której pracują same kobiety, doskonale rozumiemy i z wielką dozą empatii podchodzimy do projektów, które cechuje troska o zdrowie kobiet. To ogromne dla nas uznanie, po raz trzeci w przypadku kampanii „W kobiecym interesie”, stać się częścią zespołu wspierającego działania Gedeon Richter Polska - komentuje Anna Jechna-Grabska, właścicielka agencji First Aid Communication.  

Dołącz do dyskusji: First Aid Communication dla Gedeon Richter Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl